reklama

Proměna čtenářky Renaty: Líčení podle vizážisty StarDance Pavla Bauera

Každá žena touží vypadat hezky. A jen málokterá je sama se sebou úplně spokojená. Někdy ale stačí málo, aby se z "obyčejné" ženy stala hvězda věčírků a půvabná dáma, za kterou se každý muž rád ohlédne. Právě to je případ naší čtenářky Renaty, která si vyzkoušela profesionální líčení s předním českým vizážistou Pavlem Bauerem.

Prohlédnout grafiku
Foto: Ondřej Košík

Naše čtenářka Renata se v rámci své práce denně pohybuje mezi lidmi. Potřebuje být vždy upravená, ale tak, aby jí to ráno nezabíralo příliš mnoho času. Jak sama prozradila, svému rannímu vylepšování je ochotna věnovat maximálně deset minut. 

Příležitost nechat se profesionálně nalíčit Renata uvítala, tím spíš, že se o ni měl postarat jeden z nejlepších českých vizážistů, Pavel Bauer. V rámci líčení se od něj dozvěděla i několik triků, jak před zrcadlem neztrácet zbytečně čas, aby i přesto byl výsledek perfektní.

Pavlem Bauerem, který dlouhodobě spolupracuje se značkou Avon, se Renata sešla v novém Avon Beauty Pointu, který už několik týdnů sídlí na pražském Chodově v obchodním centru Westfield. Jde o příjemné a zdálky dobře viditelné místo, kterému dominují pulty s kosmetikou a vládnou mu příjemné asistentky. Ty každé ženě rády poradí s výběrem vhodného přípravku, stejně tak i s líčením na jakoukoli příležitost. 

Podívejte se v naší grafice, jak se krok za krokem líčila sympatická čtenářka Renata.

reklama
reklama