reklama

Plus size modelka porodila doma. Těhotenstvím se chlubila na Instagramu

Iskra Lawrencová v neděli porodila své první dítě. Devětadvacetiletá modelka ho čekala se svým přítelem Philipem Paynem. Světu o tom dali vědět přes Instagram, kde zastánkyni krásy s pár kily navíc sleduje 4,6 milionů lidí.

Iskra Lawrence Prohlédnout grafiku
Iskra Lawrence | Foto: Profimedia.cz

"Jste moje on-line rodina už mnoho let a jsem nadšená, že vám můžu říct, že máme miminko," napsala Iskra s tím, že se teď bude věnovat hlavně rodině a dá si od sociálních sítí a YouTube oddych. "Nemůžu se dočkat, až vám řeknu víc detailů o svém domácím porodu a o tomhle malém človíčkovi."

Iskra před třemi lety přiznala, že její profesionální fotky v minulosti procházely digitálními úpravami. Lawrencová byla přesvědčená, že "dokonalý" vzhled povede ke štěstí a úspěchu. "Ale nevedl ani k jednomu," řekla. Upravené snímky akorát prohlubovaly její úzkosti a nejistotu ohledně toho, jak vypadá. "Prostě jsem nikdy takhle vypadat nemohla, nešlo to."

Od té doby hrdě ukazuje strie, akné na hrudi či celulitidu a v posledních měsících i zvětšující se bříško. 

"Zatímco já se ukazuju těhotná, rozhodně nebudu nahrávat na sociální sítě fotky svého dítěte. Nechci, aby mi jednou vyčetlo, proč jsem jeho život sdílela s ostatními na sociálních sítích," napsala modelka na Instagramu s tím, že o svých pocitech i zkušenostech během výchovy miminka bude informovat i nadále.

Podívejte se do galerie na její odvážné fotky, které sdílí se svými fanoušky na Instagramu.

reklama
reklama