reklama
 

Omládněte díky "obyčejnému" kyslíku. Vyzkoušejte oxygenoterapii

Chcete mít ten správný "fresh look"? Vsaďte na kosmetickou oxygenoterapii. Vykouzlí vám jemnou pokožku v jakémkoliv věku, bez jehel a skalpelu.

Foto: Shutterstock

Jelikož je kyslík pro naše tělo zásadní pohonná látka a nedá se v organismu skladovat, musíme tělu zajistit jeho pravidelný přísun. Pokud má tělo nedostatek kyslíku, je v těle i nedostatek energie a to se odráží na naší pleti. 

Oxygenoterapie je využívána především ke zlepšení prevence některých onemocnění, urychluje hojení, zvyšuje fyzickou kapacitu a v neposlední řadě vylepšuje celkový stav pleti. 

Jak taková oxygenoterapie v kosmetickém salónu probíhá? Hlavně jde o úžasně relaxační a regenerační proceduru. Nemusíte se bát žádné bolesti a následků ve formě nateklé červené pokožky. V podstatě si oxygenoterapii můžete "střihnout" i v polední pauze. V práci si vás ale pak možná budou dobírat za to, jestli jste náhodou v rámci poledního menu nevypila elixír mládí. 

Podpora pružnosti pokožky

Oxygenoterapie nabízí ošetření obličeje, dekoltu i celého těla. "Celé ošetření provádíme za pomocí italského přístroje Oxy Life Nova s funkcí Collagen Calling. Jde o proceduru s omlazujícím efektem. A co je důležité, jedná se o šetrnou a absolutně bezbolestnou proceduru. Podstatou celého ošetření je infuze aktivních látek pomocí kyslíku. Ve výsledku je pak pleť rozzářená, omlazená a svěží. Navíc podpoříme její hydrataci a pružnost. Svým klientkám doporučuji, aby si ideálně jednou až dvakrát za rok udělaly kúru pěti ošetření obden. Výsledný efekt je pak stoprocentní," doporučuje kosmetička studia Bomtom Jalta, Daniela Dvořáková.

"Injekce" bez použití jehel

Přístroj nefunguje pouze povrchově, ale jde až do spodní vrstvy pokožky. Oproti klasickému kosmetickému ošetření působí do podkoží a podporuje jeho vnitřní obnovu. Unikátní metoda obnovy funguje na bázi kyslíkových "injekcí", které do pokožky vstřikují aktivní látky – bez použití jehel. Během ošetření pocítíte pouze chladivý, příjemný pocit. Vstřikování 98 procent kyslíku urychluje metabolické procesy, obnovuje hydrataci a detoxikaci kůže. Po sérii ošetření dokonce zmizí jemné vrásky a ty hlubší se minimalizují. Nemusíte tak hned chodit na výplně všeho druhu. Nevěříte? Vyzkoušejte! Na invazivní zákroky je vždycky času dost.

Kyslíkem na strie a celulitidu

Nespokojeností se svou postavou trpí většina žen v průběhu celého svého života. Málokdy se cítíme neodolatelné a často za to může kromě nadbytečných bochánků na těle právě celulitida a strie. Celulitida, neboli pomerančová kůže, se týká skoro všech. Má ji tak 90 procent ženské populace: Mladé dívky, starší ženy krev a mlíko, ale i ultrahubené topmodelky. Jde o estetický problém, se kterým s různou intenzitou a úspěšností bojuje většina z nás. Nazýváme ji pomerančovou kůží, protože kůže postižená celulitidou připomíná svou strukturou kůru pomeranče – na svém povrchu obsahuje drobné prohlubeniny. A právě na tyhle prohlubeniny, a nejen na ně, je vhodná oxygenoterapie. 

Související

reklama

Komerční tip

reklama