reklama

Vyzkoušeli jsme: Líčení s vizážistou Pavlem Bauerem na večeři i do divadla

Líčení je každodenní rutinou téměř každé ženy. Pro běžný pracovní den většinou platí, že méně znamená více, pro slavnostnější příležitost si ale můžete dovolit i výraznější make-up. Podívejte se, jaké líčení zvolil vizážista Pavel Bauer pro situaci, kdy po dni v kanceláři následuje večeře ve společnosti přátel, rande či návštěva divadla.

Prohlédnout grafiku
Foto: Ondřej Košík

Patřím k těm, které se líčí každý den, přesto se držím spíše zkrátka a s barvičkami to nepřeháním. Jsem světlý typ a obvykle používám jen lehký make-up pro sjednocení barvy pleti, tužku na obočí, řasenku a méně nápadnou rtěnku či lesk na rty. Velmi jsem však uvítala příležitost nechat se nalíčit profesionálem a zkusit i o něco výraznější "look". 

S předním českým vizážistou Pavlem Bauerem, který dlouhodobě spolupracuje se značkou Avon, jsem se sešla v novém Avon Beauty Pointu, který se nedávno otevřel na Chodově v obchodním centru Westfield. Místo je to víc než příjemné a už zdálky viditelné. Dominují mu pulty s kosmetikou, od novinek přes prodejní evergreeny až po nejnovější parfémy, a vládnou mu příjemné asistentky. Ty vám rády poradí s výběrem vhodných přípravků, ale i s líčením na jakoukoli příležitost. A máte-li čas, rovnou vás i nalíčí.

Jak jsem se líčila já?

Protože jde-li o líčení, ctím rčení, že méně je často více, poprosila jsem Pavla Bauera, aby mi ukázal, jak se namalovat o trochu výrazněji, přesto tak, aby make-up nepůsobil tvrdě a přehnaně. Například pro situaci, kdy po dlouhém dni v kanceláři vyrazím večer ještě do společnosti. A protože mám ráda červenou nejen na oblečení, ale i na ženských rtech, domluvili jsme se na výraznějším odstínu rtěnky. 

Jak líčení krok za krokem probíhalo a jaký byl výsledek, najdete v naší grafice.

Připraveno ve spolupráci se společností Avon.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama