reklama

Takové nehty budete chtít: Inspirujte se výtvory nejslavnější manikérky Instagramu

Je dost pravděpodobné, že jste práci Betiny Goldstein už někdy zahlédli. Co je na této manikérce tak výjimečného?

Prohlédnout grafiku
Foto: Instagram Betina Goldstein

Manikérka Betina Goldstein má na Instagramu už přes 130 tisíc fanoušků a jejich počet neustále stoupá. Šance je, že pokud jste zahlédli na této sociální síti zajímavý "nail art", je to její práce.

Její kariéra začala tak trochu náhodou. V New Yorku nejprve začínala jako stážistka produkce, kde pracovala na různých televizních seriálech. Poté zabrouzdala do módního průmyslu, kde pracovala jako stážistka u módních přehlídek. Jednoho dne se stalo, že manikérka, která byla na práci pozvaná, nedorazila, a tým tak potřeboval rychlou náhradu. Někdo se jí zeptal, jestli umí namalovat nehty, a aniž by to dělala profesionálně, řekla Betina ano. 

Celé této situaci se dnes směje a říká, že netušila, že nakonec bude muset namalovat nehty všem 27 modelkám. Tehdy si ale uvědomila, že tohle je něco, čím by se ráda živila, a dnes její manikérská díla můžete vidět v módních editorialech, na kosmetických kampaních a u takových hvězd, jako je Bella Hadid nebo Billie Eilish.

Betina Goldstein se specializuje na minimalistické nehty, které ženy mohou nosit kamkoliv - jak na večírek, tak do práce. Používá jemnou barevnou paletu barev a její designy zbytečně nekřičí. Taky miluje motivy květin. Krom nehtů maluje i na klasické malířské plátno, její vášně se tak skvěle propojují a jedna inspiruje tu druhou.

Nejoblíbenější manikérka Instagramu Betina Goldsteinová | Video: Instagram/Betina Goldstein

reklama
reklama