reklama

Seznamte se: Živí ji líčení, ale tetuje už od svých patnácti

Kat Von D je vegankou, miluje Beethovena, i s odpadky chodí nalíčená jako na superluxusní akci a o její tetování stojí Rihanna, Beyoncé nebo Lady Gaga. Co všechno je na téhle ženě zajímavé?

Foto: Profimedia.cz

Katherine von Drachenberg se narodila před pětatřiceti lety v Mexiku argentinské matce i otci. Když Kat byly čtyři roky, rodina se přestěhovala do USA.

Nejsilnější vliv měla na Kat její babička z otcovy strany, která byla hudebnicí a svou vnučku uvedla do dějin evropské hudby. Díky ní se Kate zamilovala do hudby Ludwiga van Beethovena, jehož portrét si nechala vytetovat na své tělo. Sama od pěti let hraje brilantně na klavír.

Hvězda mezi celebritami

V patnácti začala "na koleně" tetovat své kamarády, o dva roky později působila v profesionálních tetovacích studiích a před dvacítkou skončila ve slavném True Tattoo v Hollywoodu, po kterém odmalička toužila. True Tatoo Kat vyšvihlo mezi tatérku celebrit a díky své práci dokonce měla vlastní reality show. To jí ale nestačilo, a protože vždycky milovala svět šminek, začala se kromě tetování věnovat i zvelebování ženských obličejů pomocí make-upu.

Teatrální beauty guru

Image Kat Von D je excentrická, lehce patetická a určitě hodně teatrální, stejně jako Katina umělecká duše. Sama doslova nikdy nevyjde bez silně krycího ma-keupu, umělých řas, výrazných očních linek a pečlivě upraveného a vykresleného obočí. "Každý se mě ptá na dokonalé linky. Trik na to žádný není, je prostě potřeba pořádně trénovat," říká slavná tatérka a make-up artistka.

Její dekorativní řada, kterou přivedla na trh, a která je k dostání nově i v české Sephoře se pyšní hned několikerou exkluzivitou. Produkty, na které se ve světových metropolích stojí fronty, získaly své renomé především díky jedinečnému složení, které přináší dlouhotrvající líčení, výrazné barvy a vysoké krycí schopnosti. Také design všech produktů Kat Von D je naprosto unikátní a nepřehlédnutelný. Na co tvůrkyně a velká milovnice zvířat klade největší důraz je skutečnost, že žádný z jejích kosmetických přípravků není testován na zvířatech.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama