reklama

Krása podle Kate Middleton: Čím se voní i líčí vévodkyně?

Vévodkyně z Cambridge v posledním týdnu nadchla celý svět svou třetí graviditou. Mnoho žen ovšem dokáže nadchnout i svým vzhledem, šarmem a elegancí. Jak to dělá?

Foto: Profimedia.cz

Někteří módní kritici a make-up artisti jí vyčítají přílišnou tvrdost líčení, především v oblasti očí. Ať je to, jak je, Kate Middleton je pro celý svět ikonickou kráskou. K vlastnímu půvabu ale potřebuje takové kosmetické pomůcky, které z ní královnu všech srdcí dotvoří.

1) Obličej

Kate ve svém způsobu líčení kombinuje přirozenost s výraznými prvky. Mezi její oblíbenou značku patří Bobbbi Brown. Od této značky vévodkyně používá téměř veškerou "dekorativku": make-up v tyčince, pudr, oční stíny (odstín Rockstar), stíny na obočí (odstín Slate), rtěnku (odstín Sandwash Pink), tvářenku (Pale Pink) a rozjasňovač Shimmerbrick. K slavným výrazným očním linkám ji dopomáhá Lancôme a řasenka Hypnôse od téže značky.

Co se týče pleťové péče, Kate opět kombinuje cenově dostupnou kosmetiku s luxusnější variantou. Nedá dopustit na Nivea's Visage Pure & Natural Moisturising Day Cream, ale také na Hydra Zen Neurocalm od Lancôme.

2) Vlasy

Střih a barva vlasů Kate představují pro zbytek světa nekonečnou inspiraci, stejně, jako tomu bývalo u herečky Jennifer Aniston. Kate dává přednost značce Kérastese, jak v každodenní péči, tak v maskách. Doma o vlasy nejčastěji pečuje sérií Nutritive Thermique od Kérastase. Vévodkyně z Cambridge nedá dopustit na výživný olej Essence Absolue Nourishing Protective Oil od značky Shu Uemura. Dokáže vlasy uhladit, vyrovnat, hydratovat, ochránit a přitom jim dodat nádherný lesk.

3) Vůně

V den, kdy si Kate Middleton brala prince Williama, zvolila parfém White Gardenia Petals od Illuminium. Na běžné nošení je věrná kultovní francouzské značce Dior a její květinové mořské, dnes již bestsellerové vůni, Dune.

4) Tělo

Na promazávání svého štíhlého těla Kate používá přírodní oleje a Niveu. Větší pozornost klade hlavně během těhotenství na promazávání stehen a břicha. Co se týče manikúry, upřednostňuje přirozeně upravené ruce s krátkými nehty. A stejně jako královna Alžběta i ona používá lak značky Essie. Ale zatímco Alžběta používá odstín Ballet Slipper's, Kate má ráda odstín Allure. Téhle značce bývá občas "nevěrná" se značkou Bourjois a jejím lakem číslo 28. 

Odchod milované Libuše Šafránkové. Čím si diváky tolik získala? Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama