reklama

Dopřejte si zkrášlující procedury se slevou!

Nechte se hýčkat a zkrášlovat kosmetickými procedurami za zlomek původní ceny! Máme pro vás několik lákavých tipů

Foto: Beauty Body Studio

Vadí vás různé nedokonalosti na vaší pokožce? Trápí vás celulitida, únava nebo stres a podráždění? Dopřejte si kosmetickou proceduru!

Máme pro vás tři lákavé tipy na procedury, po nichž ž se budete cítit krásnější, odpočatější a díky výhodným voucherům ještě ušetříte, tak neváhejte.

Pryč s vráskami a celulitidou

Zbavte se všeho nedostatků na vaší pokožce a buďte dokonalá! Ať už vás trápí jizvičky, akné, celulitida, povadlá kůže, s tím vším i s dalšími problémy zatočí ošetření galvanickou žehličkou. Žehlička umí zatočit nejen s vráskami, ale její účinky jsou mnohem širší. Galvanickou žehličkou lze ošetřovat i celulitidu, podbradek, paže, použitím s patřičnými gely dosáhneme zeštíhlení a zpevnění problematických partií. Voucher stojí 499 korun a platí od od 16. února 2012 do 30. dubna 2012 v Praze.

Lymfodrenáž odplaví z těla škodliviny

Dopřejte si hodinovou lymfodrenáž. Z těla se vám odplaví veškeré škodlivé látky a tělo bude regenerované a připravené čelit nepříznivým vnějším vlivům. Udělejte něco pro své zdraví i pohodu. Díky masáži se vám podpoří funkce lymfatického systému, což je první krok ke zdraví každého z nás. Speciální technika dokáže rozproudit mízní systém, takže je podpořen tok lymfy. Dochází tak k odstraňování škodlivin, které negativně zatěžují váš organismus. Lymfodrenáž odlehčí vašemu míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu. Voucher stojí 110 korun a platí od  15. února do 30. dubna 2012 v Praze.

Zbavte se přebytečných faldů!

Zatočte už jednou provždy s nechtěnými faldíčky i pomerančovou kůží, a to díky vysoce účinné a bezbolestné radiofrekvenční liposukci. Metoda zformuje vaše tělo a dokonce zlepší pružnost vaší pokožky. Vyhlazuje a odstraňuje vrásky, a to bezbolestně a neinvazivně. Radiofrekvence pracuje na bázi radiofrekvenčních vln, jež jsou velice účinné a mají příznivý vliv na organismus. Podkožní vrstva kůže je při ošetření rovnoměrně zahřívána, zatímco povrchová vrstva kůže je regenerována.

Stimulují se kolagenová vlákna a zvyšuje se produkce kolagenu, který je základní stavební jednotkou zdravé kůže bez vrásek a celulitidy. Voucher stojí 99 korun a platí od 15. února do 30. června tohoto roku v pražském studiu Body Calm Pankrác.


V polské televizi podpořila LGBT: Nečekala jsem, že by to někoho mohlo stát místo | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama