reklama

Dopřejte si kosmetické procedury se slevou. Víme kde!

Dopřejte si kosmetické procedury se slevou! Zbavte se celulitidy, nedokonalostí pleti nebo ztvrdlé kůže na chodidlech. Poradíme, kam zajít

Dopřejte si kosmetické procedury s velkou slevou! Vyzkoušejte lymfodrenáž, nechte si odborně vyčistit pleť nebo si namasírovat chodidla!

Přinášíme vám tři lákavé tipy ze slevového portálu Amplion.

Zbavte se toxinů v těle!

Cítíte se unavení? Jste stále nemocní? Trápí vás celulitida? Zkuste hodinovou manuální lymfatickou masáž, která vás zbaví toxických látek, zvedne imunitu a pomůže proti celulitidě. Za 499 korun ještě navíc získáte detoxikační jídelníček. Jak lymfodrenáž probíhá? Terapeut vás nejdříve naučí techniku dýchání. Následně dojde k manuálnímu uvolnění lymfatických uzlin a pomocí velkoplošných hmatů se urychlí tok lymfy. Masáž je velice příjemná, jedná se o relaxační proceduru!  Platnost poukazu od 8. března 2012 do 30. června v Praze.

Krásnější pleť? Žádný problém

Trápí vás nehezká pleť? Máte akné, drobné pupínky, černé tečky nebo začervenalou citlivou pleť náchylnou k podráždění? Se všemi těmito problémy vám pomůže kosmetické ošetření ultrazvukem. Vyzkoušejte a uvidíte. Jak procedura čištění pleti vypadá? Pohodlně se položíte na lůžko a necháte o svoji pleť pečovat odborníky. Nejprve budou z vaší pleti odstraněny všechny nečistoty. Za pomoci ultrazvuku vás postupně zbavíme odumřelých buněk a černých teček. Vaše pleť se během hloubkového čištění krásně prokrví, pročistí a hned se jí bude lépe dýchat. Voucher stojí 139 korun a platí od 6. března do 31. května 2012 v Praze.

Dopřejte péči i unaveným chodidlům

Starejte se o své nohy s péčí, jakou si zaslouží. Zbavte se nepříjemné ztvrdlé kůže a užijte si šedesát minut uvolňující péče v Relaxačním studiu Harmony v Praze. Odcházet budete nejen s nožkami jako v bavlnce, ale i dokonale odpočatá a nabitá novou energií. Čeká vás hodina kompletní pedikúry sestávající z lázně, odstranění ztvrdlé kůže, peelingu, zábalu a částečné masáže plosek a nártu. Voucher stojí 195 korun a platí do 30. května 2012. 


 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama