reklama

Dokonale hříšně rty! Víme jak na to!

Chcete mít sexy neodolatelné rty? Víme jak si s tím poradit. Správné líčení rtů je základ!

Chcete mít rty hříšně nalíčené? Poradíme vám, jak udělat z vašich rtů magnet na chlapy. Stačí trochu péče a správné kosmetiky a budete vypadat jako modelka!

Líčení rtů má svá pravidla. Lesky vypadají přirozeně, ale sluší spíše opálené pleti. Módní trendy v líčení letos představují barvy granátových jablek a červeného vína. Správně nalíčené rty vypadají sexy, ale ne vulgárně. Dodejte dokonalý outfit a budete opravdovou královnou.

Dokonalý povrch udělá z vašich rtů magnet

Pro tmavé odstíny rtěnky musíme mít dokonale hladké a vypnuté rty. Nejprve smeteme nehezké zbytky suché kůže. K tomu poslouží jemné masírování kartáčkem na zuby nebo krystalovým cukrem s vodou. Po očistci rty potřebují vláhu v podobě výživného balzámu, který po pár vteřinách setřete kapesníkem.

K těmto účelům dobře slouží balzám v tyčce, kterým rty ještě promasírujeme. Rtům rozproudíme krev a nabudou na objemu. Na trhu jsou k dostání balzámy se zvláštními látkami, které prokrvení podporují. K těmto účelům dobře poslouží kaviárová složka v bezbarvé rtěnce.

Rudý ďábel na scénu!

Pro rudou rtěnku je třeba připravit dokonale suché rty. Pro jistotu si před namalováním rty osušte papírovým kapesníkem. Následuje tužka na rty, která musí být v přirozeném béžovém odstínu. Tím vaše rty získají voskové hranice, které nepustí barvu rtěnky z dosahu. Rtěnka si udrží přesné kontury i po několika hodinách.

Při samotném líčení je nutné začít od středu směrem do koutků. Pokud použijeme rudou rtěnku, malujeme vždy tyčkou ne prsty ani štětečkem. Po prvním nalíčení, musíme rty obtisknout do kapesníku a jemně poprášíme světlým pudrem. Po druhém nalíčení rty mezi sebou netřeme. S mírně pootevřenými rty necháme rtěnku dokonale zaschnout.

Rady pro dokonalé lvice!

Barvu před rozpitím ochráníme také světlým korektorem, který rozetřeme v tenké vrstvě vatovou tyčinkou po vnějších stranách rtu. Ještě více plnějších rtů dosáhnete, když po středu horního i dolního rtu rozetřete trochu tekutého rozjasňovače. Opticky zvětší svůj objem. K šťavnaté puse je dobré zvolit nenápadné líčení očí, aby na sebe nepoutaly pozornost. Nejlepší je broskvová tvářekna a oči nalíčené dvěma vrstvami prodlužující řasenky a jemnými zlatavými stíny.

Rtěnka na zubech je pohroma, ale lehce ji setřete prsty a zuby potřete trochou čiré vazelíny, která sklovinu ochrání před šmouhami. Z partnerovi košile rtěnku odstraníme tak, že skvrnu přestříkáme lakem na vlasy a necháme zaschnout. Pak oblečení vypereme v pračce

 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama