reklama

Dárek pro přítelkyni? Voucher na omlazující procedury!

Podívejte se na slevový portál amplion.cz a vyberte pro svou přítelkyni dárek, který ji potěší

Foto: Aspen.pr

Chcete pro svou partnerku nějaký originální dárek k Vánocům, který si užije? Podívejte se na slevový portál Amplion.cz a vyberte jí z celé řady voucherů na kosmetiku, masáž či zkrášlující proceduru.

Vánoce jsou svátkem pohody a relaxace, dopřejte své manželce, partnerce či mamince krásný dárek k Vánocům, který ji odbourá stres a bude se po něm cítit svěže. Vyberte si svoji slevu.

Zhubněte s dárkem

Chcete zhubnout až 2 konfekční velikosti během dvou týdnů a bez dřiny? Využijte ošetření LIPLASEREM s velkou šestadevadesátiprocentní slevou. Voucher stojí 190 korun na jedno ošetření. Vyzkoušejte LipoLaser nové generace. V balíčku je půlhodina ošetření lipolaserem, kdy během jedné návštěvy ošetříte až osm partií jako je krk, paže, záda, okolí prsou, břicho, podbradek, pas, boky, stehna, kolena a lýtka. S přístrojem zredukujete tukové buňky a odstraníte celulitidu. Voucher je platný do 30. dubna 2013. Počet poukázek na jednu osobu je neomezený.

Hodina a půl hýčkání

Dopřejte své partnerce hodinu a půl hýčkání se slevou až 81 procent. Čeká i 60minutová masáž lávovými kameny a 30 minutový zábal. Očistí své tělo od toxických látek a zrelaxuje svoji duši. Masáž se provádí zahřátými kameny. Celé ošetření trvá 90 minut a probíhá v krásném prostředí Cosmetic Care Clinic na Praze 3. Voucher v hodnotě 230 korun platí do 30. března 2013.

Pošlete vársky na měsíc

Dejte sbohem vráskám a omládněte o několik let díky aplikaci kyseliny hyaluronové už za 333 korun. Vyberte si jakékoli místo na tváři. V balíčku je aplikace mikrojehličkami a jako bonus je dárkový poukaz v hodnotě 600 korun na poradenství péče a pleti a ukázkou denního líčení kosmetikou Mary Kay. Ošetření je bezbolestné a vaše pokožka získá znovu svou hladkost a krásu. Viditelný výsledek je prý už po prvním ošetření. Voucher je platný do 30. dubna 2013

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama