reklama
 

Chcete husté dlouhé vlasy? Nechte si je prodloužit!

Jak si užít dlouhé a husté vlasy, když nerostou? Nechte si je prodloužit!

Foto: Isifa/Thinkstock

Každá z nás neměla to štěstí, že ji na hlavě vyrostla bohatá hříva. Majitelky hustých vlasů mají velké štěstí a ty, kterým nebylo přáno už také nemusí zoufat, stačí je přicvaknout a prodloužit!

Péče o vlasy je nesmírně důležitá a dostatečná délka a hustota vlasů nám pomáhají k získání sebevědomí. Krásné, zdravé a bohaté vlasy může mít každá! Víme víc!

Prodlužování vlasů

Nejspolehlivější metodou, jak získat krásné a bohaté vlasy, je jejich prodlužování a připevňování. Vlasy si můžeme připevnit pomocí pásků vlasů nebo jednotlivých pramínků k naší hřívě. K dispozici jsou různé metody prodlužování, kam patří i clip-in vlasy, kdy se vlasy jen snadno přicvaknou a není třeba odborná pomoc. Kadeřnické salóny nabízí prodlužování keratinem, kdy dochází k chemickému spojení s našimi vlasy.

Nebojte se prodlužovat. Móda posledních let si tento trend žádá a už dávno to není výsadou celebrit a modelek. Stačí si jen vybrat cenově dostupnou technologii a vyrazit za proměnou.

Metody prodlužování

Mezi nejčastěji používanou metodu patří mechanické prodloužení vlasů, kdy si můžeme vybrat ze čtyř druhů, Clip-in prodloužení, příčesek, metoda Micro Ring nebo našívání vlasových trsů. Jde o nejšetrnější metodu a právě Clip-in je velmi oblíbená. Stačí jednoduché nasazení díky kvalitním a pevným spojům vlasy drží a pořizovací cena je přívětivá. Za pár minut si prodloužíte vlasy nebo si připnete ofinu či příčesek.

Metoda Micro Ring je šetrná a rychlá, ale je lepší si zajít za odborníkem. Vlasy se díky jednotlivým pramínkům krásně zhustí a jde o metodu bez chemického zásahu. Malé kovové kroužky různých barev, které jsou vyplněné protiskluzovou vrstvou se připevňují na jednotlivé prameny. Po třech měsících se kroužky musí opět přisunout blíž k hlavě.

Dražší metody prodlužování

Další metodou, jak vlasy zahustit a prodloužit, je chemické prodloužení za studena a za tepla. Hovoříme o metodách Weaving, keratin za studena, metoda TapeX Premium a Metoda TapeX. K prodloužení za tepla dochází s metodami keratin za tepla, Hear Dreams, Belargo a Bond Plus. Za tepla se vytváří nejpevnější spoje a je nutné tento druh prodlužování žádat od profesionálů, aby se vlasy neponičily. Nevýhodou těchto metod je vysoká cena.

Nové vlasy se aplikují jen na takové vlasy, které jsou zdravé a silné, jinak by mohl nastat problém. Jednotlivé metody se od sebe liší materiálem a způsobem uchycení. Chemické prodlužování zaručuje dlouhodobější účinek a vaši spokojenost.

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama