reklama

TCHIBO, TO JE TENTO TÝDEN I SPORTOVNÍ OBLEČENÍ!

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? Tento týden mimo jiné i širokou nabídku sportovního oblečení pro ženy i muže!

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční sdělení

Každý týden nový svět
V průběhu celého roku vám Tchibo každý týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které zaujmou designem, kvalitou i funkcí. Témata jednotlivých kolekcí Tchibo pokrývají všechny oblasti každodenního života.
Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto  pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

Sportování v novém oblečení


Pro špičkové výkony nepotřebujete správné počasí, ale správné vybavení. A kdo chce zůstat ve formě v každém ročním období, tomu vysoce funkční sportovní kolekce Tchibo umožní absolvovat náročný trénink i v podzimních dnech. Díky oblečení a doplňkům profesionální kvality a kolekci termooblečení pro obzvlášť chladné dny Vám už nyní při překonávání Vašich osobních rekordů zaručeně nebudou žádné rozmary počasí překážkou.
Při sestavování této kolekce kladli designeři zvláštní důraz na to, aby Vám oblečení při všech sportech poskytovalo nejen maximální možnou podporu, ale také co nejlepší ochranu. V kolekci tak naleznete například větruvzdorné bundy, které Vás ochrání před větrem i deštěm, nebo běžecké boty s excelentním tlumicím systémem, ale také řadu výrobků se speciálním reflexním lemováním, ve kterých budete dobře vidět i za soumraku a ve tmě. Ať už je počasí jakékoli: překonejte sami sebe!

Tak fungují dokonalé běžecké boty


Na co byste se při běhání měli spolehnout při každém kroku? Na své boty. Funkční běžecké boty od značky Tchibo byly vyvinuty ve spolupráci s lékařem specializovaným na ortopedii a sportovní lékařství a s fyzikem, který je odborníkem na biomechaniku. Výsledkem jsou běžecké boty, které poskytují optimální oporu, zajišťují dobrou stabilitu, tlumí, a navíc cíleně působí proti pronaci. Nohy v těchto botách dokonale drží a nemohou se tak lehce zvrtnout směrem dovnitř. Tím jsou chráněny Vaše svaly, šlachy i klouby.
A naprostou novinkou je podrážka z foukané gumy. Tato ultralehká guma s minimálním oděrem zajišťuje, aby boty při každém kroku dokonale přilnuly k podkladu. Profilovaná podrážka je složena z více komponent - se zapracovanými tlumicími prvky, pružnými zónami v oblasti bříšek chodidla, lehkou fylonovou mezipodešví a stabilizátorem v oblasti kloubů. Boty poskytují oporu v oblasti kloubů a horní části paty se stabilizací v oblasti nártu pro bezpečné odvalování při běhu. Snižují zatížení při dosedání paty díky ergonomicky tvarované oblasti paty. Pružná přední část boty pro dynamické odrážení. Reflexní vsadky navíc garantují nezbytnou bezpečnost.

Slovník cizích slov
Nová sportovní kolekce Tchibo je chladnějším dnům přímo šitá na míru. Funkční reflexní prvky, kterými jsou vybaveny třeba pánské běžecké termokalhoty, nejmodernější funkční vlákna jako DryActive Plus, použitá například v pánských a dámských běžeckých termotrikách, a speciální povrchové vrstvy, jako je ochrana vlákna Teflon®, kterou je upravena dámská běžecká termobunda, zajišťují maximální pohodlí a optimální ochranu před chladem, vlhkem i při špatné viditelnosti. Pojďme si některé funkčnosti sportovního oblečení Tchibo přiblížit a vysvětlit.
DryActivePlus
Špičkových výkonů můžete dosáhnout jen při konstantní tělesné teplotě. V tomto ohledu Vám pomáhá speciální vlákno DryActive Plus – tělesnou vlhkost totiž neabsorbuje, ale odvádí ji na vnější stranu textilie, kde se může rychle odpařit. Tělo tak zůstává v příjemném suchu, aniž by mu hrozilo prochladnutí. Měkce zdrsněná vnitřní strana navíc dokáže dobře udržovat teplo a pohodlný střih s tvarovanými koleny a záhyby Vám zaručuje maximální volnost. A díky reflexním vsadkám budou tyto kalhoty optimálním vybavením pro každou sportovní aktivitu v chladných dnech.“

Teflon
Tato speciální prodyšná ochrana vlákna funguje u sportovního oblečení jako ochranný štít, z oblečení se tak můžete radovat opravdu dlouho. Do takto upraveného vlákna totiž nemůže proniknout voda ani nečistoty, textilie tak zůstává suchá a nečistoty se z ní snadno odstraňují.
CoolMax
Toto speciální vlákno pro příjemné tělesné klima odvádí vlhkost směrem od pokožky, na vnější straně textilie se pak vlhkost jednoduše odpaří. Tělesná teplota tak díky tomu zůstává i při zvýšené tělesné námaze konstantní a nemůže dojít k prochladnutí.
Lycra
Oblečení s elastickým vláknem Lycra dokonale padne a dobře drží tvar. Aby si i tmavé a černé oblečení mohlo dlouho uchovat svůj tvar, používáme vlákno Black Lycra – černý elastan, který v těchto materiálech neprosvítá.
ProtectLight
Materiál našich reflexních pomůcek a prvků velmi silně a nápadně odráží dopadající světlo. Při dopadu světla je tak vydán varovný signál, díky kterému si Vás především řidiči aut za soumraku a tmy mohou všimnout dostatečně včas.
Microfleece
Microfleece se skládá ze spousty jemných vláken, mezi kterými vznikají hřejivé vzduchové polštářky. Díky tomu je tento materiál neobyčejně lehoučký a zajišťuje vyrovnané tělesné klima.
Softshell
Tento měkký elastický materiál chrání před větrem a chladem a ideálně se hodí na všechny venkovní aktivity, při kterých je těžké oblečení spíše na obtíž. Díky systému Clima Protection zůstává tělesné klima konstantní a díky tomu Vám nehrozí prochladnutí. Softshellové oblečení navíc vůbec neomezuje v pohybu.

Získejte kupón na 109 Kč pro první objednávku!


V e-shopu tchibo.cz si můžete objednat newsletter a žádná novinka Vám neuteče. Každou středu Vám zašleme informace o nové kolekci, v pátek pak newsletter se speciálními akčními cenami, některé jsou platné pouze pro nákup v e-shopu. A aby bylo Vaše objednávání ještě příjemnější, po přihlášení se k odběru newsletteru Vám automaticky zašleme uvítací email s kupónem na 109 Kč! Přihlásit k odběru se můžete zde: registrace k odběru newsletteru.
Každou středu Vám zašleme informace o nové kolekci, v pátek pak newsletter se speciálními akčními cenami, některé jsou dokonce platné pouze pro nákup v e-shopu a pouze pro odběratele newsletteru. A aby bylo Vaše objednávání ještě příjemnější, po přihlášení se k odběru newsletteru Vám automaticky zašleme uvítací email s kupónem na 109 Kč! Neváhejte a registrujte se k odběru newsletteru ještě dnes.
Výrobky z nové kolekce můžete v e-shopu tchibo.cz zakoupit již nyní, stejně jako ve všech prodejnách Tchibo a dalších prodejních místech vybraných obchodních řetězců. Přejeme Vám voňavé nakupování se značkou Tchibo!

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama