reklama
 

Nezaměstnanost klesá, přibývá pracovních míst

Míra nezaměstnanosti klesá a pracovních míst rychle roste. sfbsfbs

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Komerční sdělení

Míra nezaměstnanosti klesá a pracovních míst rychle roste. Lidí bez práce ubylo tak výrazně, že je jich v současnosti nejméně od června 2009 a volných pracovních míst je zase nejvíce od prosince 2008. Například společnost Fair Credit International, SE nabízí nejvíce pracovních míst za celou svoji historii.

Ekonomové hlásí, že krize je definitivně pryč. To se odráží i v nabídce volných pracovních míst v České republice. Je jich nejvíce od prosince 2008, jak vyplývá ze statistiky Úřadu práce. Tento trend bude i nadále pokračovat. Nejvíce pracovních míst nabízí v současnosti například nebankovní společnost Fair Credit. „V poslední době jsme otevřeli desítky volných pozic po celé České republice. Jedná se o práci vhodnou pro maminky po mateřské, aktivní lidí, ale i pro ty, co si chtějí jen přivydělat," vysvětluje obchodní ředitel Fair Credit, Ing. Tomáš Konvička, MBA. Jde o práci, která spočívá v kontaktování klienta, vysvětlení detailů finančních produktů včetně uzavření smlouvy. „Naše společnost samozřejmě poskytuje kompletní proškolení budoucího zaměstnance, které ho připraví na klientovy různé dotazy. Několik prvních schůzek probíhá za doprovodu nadřízeného a další schůzky pak nový obchodní zástupce absolvuje již u klientů sám," dodává Tomáš Konvička.

Férově a bez vstupních poplatků

Žádný z uchazečů nemusí platit žádné vstupní poplatky narozdíl od konkurence, zdarma je i veškeré zaškolení.  Všichni jsou odměněni provizí, kterou dostávají pravidelně jednou za týden a lze s ní tak počítat jako s pravidelným příjmem domácnosti. Samozřejmostí je fixní odměna za každou uzavřenou smlouvu.

Časovou náročnost si ve výsledku může každý určit sám podle svých možností a potřeb a samozřejmě po dohodě se svým nadřízeným. Pro slušný přivýdělek stačí práci obětovat několik hodin týdně. Samozřejmě závisí na tom, kde se ten který obchodní zástupce nachází, jestli tedy například ve velkoměstě nebo na vesnici, a jak dalece aktivně se práci věnuje.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama