reklama
 

Nakupte léky na internetu, ušetříte.

Nakupte léky na internetu, ušetříte.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční sdělení

I obyčejná chřipka se umí prodražit, přečtěte si, jak ušetřit peníze i čas.

Už jste letos prodělala první chřipku nebo nachlazení? Kolik peněz jste utratila za léky a kolik času strávila ve frontě? Jestli vás odpovědi zrovna netěší, poradíme vám, jak na obojí vyzrát. Nakupování na internetu už se vůbec netýká jen oblečení nebo kosmetiky. Právě léky, vitamíny a zdravotnické potřeby už jsou k dostání i na internetu. Naposledy je do svého sortimentu zařadil i největší obchodní portál Aukro.cz a najdete je v kategorii Lékárna a zdraví.


Proč nakupovat léky na internetu?
Většinu věcí jsme si zvykly nakupovat na internetu, proč by právě léky měly být výjimkou? Díky nákupu na internetu ušetříte čas a navíc pořídíte jen to, co skutečně potřebujete. Dalším důvodem pro je cena - internetové lékárny mají nižší provozní náklady než ty kamenné, proto nemají tak vysoké marže na léky a prodávají je levněji.  Internetové lékárny navíc nabízejí možnost výběru podle ceny, třeba na Aukru si stačí zadat, v jaké finančním rozmezí chcete nakoupit, a zobrazí se vám pouze výrobky v zadané ceně.

Podle čeho vybírat?

Stačí se orientovat podle přehledných kategorií. Došel vám například osvědčený lék na bolest hlavy? Vyberte si kategorii Volně prodejné léky, kde můžete vybírat z celé řady druhů léků. Potřebujete nový teploměr nebo tlakoměr? Obojí najdete v sekci Zdravotnické potřeby. Kromě těchto klasických pomocníků v chřipkové sezóně, doporučujeme navštívit i kategorii Hubnutí, kde najdete výrobky, které vás dostanou do formy, takže letošní pojídání cukroví si můžete užít bez výčitek. Pro příznivkyně přírodních postupů se také něco najde- kategorie Alternativní medicína, kde můžete vybírat z více než 400 výrobků.

Na obchodním portále Aukro můžete nově nakupovat i bez registrace, stačí vyplnit údaje o doručení, zaplatit pomocí Kup teď! a vaše objednávka už se vydává na cestu k vám. Navíc můžete nakupovat u garantovaných prodejců Aukro+, u kterých máte jistotu těch nejlepších služeb. Vyzrajte na letošní chřipkovou sezónu!


Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama