reklama

Jak dosáhnout vysněné postavy rychleji a snáze

Hubněte a formujte postavu s komplexním pomocníkem pro redukci hmotnosti.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Stres, nepravidelné a špatné návyky ve stravování, málo pohybu. To jsou jen některé z příčin, proč my ženy pozorujeme nežádoucí změny na svém těle.

První snahy o nápravu a vylepšení postavy bývají často krkolomné a ubírají nám energii, přitom by nás měly těšit.  Aby tomu tak opravdu bylo, je dobré myslet na správný jídelníček, pravidelný pohyb a také doplňky stravy, které nám můžou výrazně pomoci.

Specialista poradí! 

Jedná se o produkty, které nám pomůžou při redukci hmotnosti a formování postavy tak, že za naším cílem půjdeme snáze a rychleji. Doplňky stravy, spadající do této oblasti, jsou určeny k podpoře spalování podkožního tuku, k vytvarování postavy a potažmo i zlepšení výkonnosti. Pomáhají nastartovat metabolismus, zrychlovat ho, přenášet tukové kapénky k buňkám nebo do jejich nitra, a přináší nesčetně dalších efektů. Komplexní a zcela unikátní nabídku v tomto směru nabízí nová řada FatZero od specialisty na sportovní výživu.

Klasické doplňky stravy...

... jakými jsou karnitin, kofein, synefrin a další, dnes již všeobecně známé a používané, zcela jistě fungují. Věnovalo se jim několik vědeckých studií, které prokázaly jejich účinek a vliv na spalování tuku a formování postavy. Díky tomu se tyto látky staly vhodným doplňkem v tréninku špičkových sportovců ve fitness, kulturistice, cyklistice a dalších sportech. V současné době však byly tyto látky doplněny mnoha dalšími pomocníky, které rozhodně stojí za to vyzkoušet.

Doplňků není nikdy dost

Mezi nové pomocníky můžeme řadit látky Theobromin (působí jako stimulant na naši centrální nervovou soustavu podobně jako kofein), Black Pepper Extrakt (má silné antioxidační vlastnosti, působí thermogenně a tím napomáhá k redukci hmotnosti a tuku), Cayenne extrakt - extrakt z kayenského pepře (obsahuje Kapsaicin, který dle výsledků vědeckých studií snižuje chuť na jídlo, zvyšuje termogenezi a energetický výdej, současně zrychluje metabolismus - přeměnu živin na energii). Všechny tyto zmíněné látky naleznete v jediném produktu FatZero Pretty Body

Vyzkoušejte nové trendy prostřednictvím nové komplexní řady pro redukci hmotnosti a formování postavy FatZero.


 

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama