reklama

Hledáte na léto něco nového a osvěžujícího?

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Na horké léto existuje zaručený recept, jak se osvěžit. Jaký? Tak si představte…

 

Otevřeným oknem k vám proudí závany rozpáleného vzduchu, který se tetelí na parapetu a nedopřeje vám chvíli klidu, abyste se mohli soustředit nebo si odpočinout. A vy marně přemítáte, co si dát, abyste se začali cítit dobře, a co by vás zbavilo pocitu horka. Máte chuť na kávu, ale v žádném případě nechcete pít cokoliv horkého.

 

A přitom je tu řešení, které je zábavné, nestojí nic navíc a osvěží vás tak dokonale, že si budete přát, aby nesnesitelná horka ještě chvíli vydržela.

 

Docela určitě jste už slyšeli o ledové kávě, ale skoro určitě vás nenapadlo, že si skvělou ledovou kávu můžete během pár minut připravit doma nebo v kanceláři sami. A nepotřebujete k tomu žádný drahý přístroj. Stačí si koupit vybranou instantní kávu Jacobs, ke které nyní získáte šejkr na výrobu vlastní ledové kávy. Je to opravdu snadné. Kvalitní instantní káva Jacobs je základem dokonalé chuti vaší ledové kávy, kterou si můžete připravit přímo pro sebe podle svých představ. Originalitě se totiž ani při přípravě ledové kávy meze nekladou.

 

Na stránkách www.jacobsleto.cz najdete také spoustu vyzkoušených receptů a inspirace. Největším dilema tak může být jen, jakou ledovou kávu si vlastně připravíte… s karamelem, s rozmixovanými jahodami, se šlehačkou posypanou skořicí. Hmmm… už jen nabrat na lžičku, ochutnat, zamíchat a pomalu si vychutnávat.

 

Navíc můžete s Jacobs na stránkách www.jacobsleto.cz ještě vyhrát - a to hned dvakrát. Denně jeden z vás získá šejkr a instantní kávu Jacobs Krönung zdarma. Stačí se jen pozorně dívat na videa s česko-slovenskými hvězdami Martinem Pyco Rauschem a Kristýnou Leichtovou. Nebo pošlete svou fotku nastylizovanou podle kávových receptů.

 

Na 10 výherců čeká unikátní JACOBS ICE BOX, který obsahuje 3 druhy kávy Jacobs, sadu ochucovacích sirupů Monin, šejkr a knihu receptů.


Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama