reklama

Fitness, ve kterém se cvičí úplně jinak

Poblíž centra Prahy v pražských Holešovicích, 3 minuty chůze od metra C, Vltavská, v ulici Bubenská 17, se nachází redukční a kondiční fitness studio F17, které svojí útulnou a rodinnou atmosférou osloví především ty, kteří chtějí cvičit v klidném prostředí, které není přeplněné lidmi a plné svalovců. Ale cvičí se tady úplně jinak, než jsme běžně ve fitkách zvyklí. Trénink trvá pouhých 25 minut, cvičí se intenzivně a vždy pod vedením zkušeného fitness trenéra a není divu, že mají výsledky.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Fitness Bubenská 17

,,Běžně klientky u nás hubnou 10 -15 ale i 32 kg a to nás samozřejmě moc těší", říká zdejší manažer a fitness trenér Hassan. Ve fitness Bubenská 17 (F17) totiž cvičí maximálně 4 lidé a trénink je vždy sestaven každému klientovi na míru dle jeho potřeb a požadavků.

Jak říká Hassan "věnuji se každému našemu klientovi zvlášť a tak efektivita tréninku je téměř stoprocentní. Vím přesně, co klient potřebuje a díky tomu, že jsme při lekci maximálně 4, tak vzniká mezi trenérem a klientem opravdu výjimečný vztah." A dodává ,,jsem takový kadeřník, se kterým zákazníci mnohdy řeší ty nejosobnější témata ale to k tomu asi patří", usmívá se Hassan.

V redukčním a kondičním studiu F17 se pouze nehubne, ale také se postava zpevňuje, tvaruje a v případě mužů také zvětšuje nárůst svalové hmoty.

Naše klientka Andrea viz. foto u nás zhubla 32 kilo za rok, ale máme i klienty z řad mužů, kterým vzrostla svalová hmota i o více jak 8 kg, říká Hassan a dodává ,,v průměru nám klientky hubnou 10-15 kg, a těší nás samozřejmě i zdravotní stránka.

Zdravotní stav po příchodu k nám na první trénink je pro nás velmi důležitý, abychom věděli jakou zátěž cvičení vlastně klientovi tzv. naordinovat. V mnoha případech mám od lidí zpětnou vazbu v podobě lepších lékařských výsledků, než před dobou, kdy u nás cvičili poprvé, což nás velmi těší."

Koncept 25 minut tréninku není moc běžný a tak nám trenér a manažer Hassan vysvětluje, jak vlastně celý koncept přišel na svět.

,,Byl to úplně normální vývoj tří chlapů s mnohaletými sportovními zkušenostmi. Dan (partner F17) hrával dlouhá léta volejbal a Filip (partner F17) badminton a squash, takže jsme všichni tři na stejné notě a víme o čem sport je. Nebudeme si nalhávat, že 50 minut ve fitness centru, pokud člověk není profi sportovcem, dělá s organismem nějaké zázraky. Když totiž člověk cvičí, tak nejintenzivnější hormonální proces potřebný ke spalování a růstu svalové hmoty je v prvních třiceti minutách tréninku a po půl hodině organismus vlastně jede jen na vůli cvičence. Takže jsme s kolegy celý proces cvičení zintenzivnili a zahrnuli do 25 intenzivních minut".

,,Dalším důvodem proč udělat tzv. rychlocvičení, je vlastně časový press, kterému jsme všichni denně vystaveni (práce, úřady, nákupy, rodina, atd. ) a 25 minut tréninku zase tak moc nikoho nezdrží."

Ve fitness studiu Bubenská 17 (F17) máte v ceně mnoho dalších služeb, které si jinde pěkně zaplatíte. Například před prvním tréninkem projdete krátkým rozhovorem s trenérem ohledně zdravotních omezení (pokud člověk nějakými trpí), dostanete redukční jídelníček na týden a v neposlední řadě je v ceně zahrnuto také měření tělesných hodnot  jako např. procento tuku v těle, voda, výše viscerálního tuku, rozsah svalové hmoty, váha a jiné.

Za zmínku také stojí nový produkt, kterým F17 disponuje a tím je kyslíková terapie tzv. "Hypoxi terapie", solárium a v plánu je také sauna. 

Co říci závěrem? Snad jen, PŘIJĎTE A UVIDÍTE .

http://www.fitnessbubenska17.cz

Evropské dotace půjdou na vědu a moderní technologie | Video: Petr Šoukal
reklama
reklama
reklama