reklama

ČTYŘLÍSTEK přináší zdraví pro celou rodinu

ČTYŘLÍSTEK přináší zdraví pro celou rodinu

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

V letošním roce se společnost TEREZIA COMPANY dohodla s oblíbenými hrdiny komiksu Čtyřlístek - Bobíkem, Myšpulínem, Fifinkou a Pinďou, že pro vás budou pěstovat rakytník, ze kterého se dále vyrábí produkty RAKYTNÍČEK. V září přichází na trh ojedinělý produkt - multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK s rakytníkem řešetlákovým.

 

NOVINKA - Multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK


Multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK obsahují 20%  podíl ovocné šťávy a 9 nejdůležitějších vitaminů pro zdraví dětí. Kromě vitaminu C, nezbytného pro obranu organizmu při vyčerpání a chorobách, je v želatinkách RAKYTNÍČEK zastoupen vitamin E, kyselina pantothenová, tři vitaminy z řady B a kyselina listová. Želatinky RAKYTNÍČEK se stanou ideálním doplňkem stravy nejen pro děti ve věku od tří let (jsou bez přidaných barviv), ale díky své lahodné chuti se stávají „zdravým mlsáním" pro celou rodinu. Čeká na Vás překvapení v podobě želatinek. Ty jsou vytvarovány do podoby jednotlivých hrdinů oblíbeného komiksu Čtyřlístek. Na obalu každého výrobku je hrací kupon pro zapojení do soutěže.

Velká rodinná soutěž ČTYŘLÍSTEK


Nová řada RAKYTNÍČEK (ovocné sirupy a želatinky) společně s řadou HLÍVÁČEK (ovocné sirupy a bonbony s hlívou ústřičnou) rozdávají vitaminy i dárky. Na obalech výrobků z nové řady RAKYTNÍČEK najdou spotřebitelé obrázky oblíbených dětských hrdinů ze ČTYŘLÍSTKU s pozvánkou do Velké soutěže ČTYŘLÍSTEK o dárky. Po zaslání vystřižených označených obrázků na adresu TEREZIA COMPANY, Na Veselí 26, 140 00 Praha 4 se mohou účastníci soutěže těšit na hezké odměny.  S počtem zaslaných soutěžních kuponků roste i šance na hodnotnější dárky, jakými jsou například nafukovací míče, kufříky, nástěnné hodiny, deštníky nebo dárkové sady figurek s magnetkami vždy s motivem kamarádů ze Čtyřlístku. Pravidla soutěže jsou uvedena na webových stránkách http://www.rakytnicek.cz/soutez.


Nová řada RAKYTNÍČEK


Nová řada RAKYTNÍČEK je určena pro děti od tří let. Tuto řadu tvoří dva sirupy RAKYTNÍČEK - rakytníkový sirup s příchutí pomeranče a s příchutí maracuji, třetím produktem je novinka multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK. Všechny tyto produkty obsahují účinné látky z rakytníku, jehož plody jsou právem označovány jako „multivitamin z přírody". Rakytník je jednou z nejbohatších rostlin na obsah vitaminu C na světě. Je zdrojem i mnoha dalších vitaminů a látek podporujících imunitu a příznivě působících na celý organizmus. Prostřednictvím produktů z řady RAKYTNÍČEK děti získávají všechny tyto látky v přirozené a lehce vstřebatelné formě.

Sirupy RAKYTNÍČEK je doporučováno podávat pro zvýšení přirozené obranyschopnosti organizmu, na podporu zažívacího traktu, při celkové vyčerpanosti, pro udržení zdravé pokožky, posílení činnosti srdce a jako přirozený antioxidant. Sirupy se doporučuje užívat 2x denně jednu čajovou lžičku před jídlem po dobu 1 - 3 měsíců. Konzumovat je lze neředěné nebo přidané do vody, jogurtu, tvarohu, či müsli.


RAKYTNÍČEK - rakytníkový sirup s příchutí pomeranče je doplněk stravy vhodný pro děti od tří let. Obsahuje šťávu z plodů rakytníku řešetlákového a přírodní pomerančový koncentrát. K produktu je zdarma přibalena figurka Pinďi  ze ČTYŘLÍSTKU a na každém obalu je hrací kupon pro zapojení do soutěže.


RAKYTNÍČEK - rakytníkový sirup s příchutí maracuji je doplněk stravy vhodný pro děti od tří let. Obsahuje šťávu z plodů rakytníku řešetlákového a šťávu z plodů maracuji. K produktu je zdarma přibalena figurka Fifinky ze ČTYŘLÍSTKU a na každém obalu je hrací kupon pro zapojení do soutěže.


Výrobky jsou k dostání ve všech lékárnách nebo přímo u výrobce na www.rakytnicek.cz.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama