reklama

5 tipů, jak vybrat nejlepší cestovní pojištění

Užít si dovolenou bez starostí, ušetřit a ještě získat něco navíc. Jak na to?

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Komerční sdělení

Ať se letos chystáte lenošit na prosluněné pláži či za poznáním exotických míst, klid a jistota jsou na cestách nenahraditelným průvodcem. Jak si ale vybrat z široké nabídky nejrůznějších pojištění, s širokou škálou parametrů, bonusů a výhod?

1) Spolehněte se na silnou a stabilní pojišťovnu

Vyplatí se vybírat z nabídky velké a stabilní pojišťovny s dlouhou tradicí. Máte jistotu, že v případě jakýchkoliv potíží vám dokáže pomoci i poradit, kdekoli na světě a v jakékoli situaci.


2) Vyhněte se frontám na přepážce, vyberte a nakupte přes internet nebo v mobilu

Cestovní pojištění si můžete snadno zakoupit on-line a navíc se slevou, v té největší, tedy České pojišťovně, je to příjemných 10 %. Příznivci chytrých mobilních telefonů to zde mají ještě jednodušší. Pokud k nim také patříte, můžete si do svého chytrého telefonu stáhnout mobilní aplikaci Pojišťovna a pojištění si vybrat, zakoupit a on-line zaplatit třeba až na hranicích nebo na letišti. A to během krátké chvilky.


3) Upřednostňujte kvalitu před neobvykle nízkou cenou

Zaměřte se na to, co vše pojištění kryje a do jaké výše. V České pojišťovně můžete vybírat z balíčků vytvořených přesně podle účelu cesty, ať jedete k moři, za turistikou a poznáním, na cyklistickou výpravu, pracovní cestu či třeba jen víkend po Evropě. Balíčky obsahují správný mix pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody i pojištění zavazadel.

 
4) Myslete i na ostatní

Na dovolenou jezdíte s partnerem, rodinou, přáteli, dětmi nebo třeba i vaším zvířecím miláčkem.  Pojišťovna by vám měla nabídnout zajímavé řešení pro pojištění celé skupiny osob. Děti často mohou s rodiči získat pojištění za velmi výhodných podmínek nebo jako v České pojišťovně i zcela zdarma.


5) Nechte se odměnit za svou volbu

Česká pojišťovna aktuálně nabízí ke každému cestovnímu pojištění poukázku na CEWE fotoknihu v hodnotě 200 Kč. Své krásné vzpomínky z letošní dovolené si tak můžete uchovat.Nakazí jeden člověk celou tramvaj? Epidemiolog vysvětluje šíření viru aerosolem | Video: Kristýna Pružinová, Blahoslav Baťa, Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama