reklama

Kirstie Alley zhubla 32 kilo a je z ní zas sexbomba!

Herečka má vlastní show o hubnutí

Premiéra filmu Piráti z Karibiku - Kirstie Alley
Premiéra filmu Piráti z Karibiku - Kirstie Alley | Foto: Reuters

Hollywood - Herečka Kirstie Alley vypadá zase sexy. Na jaře zažila velký comebeck

Do formy se hodila hlavně kvůli působení v nové řadě americké verze taneční soutěže StarDance. V soutěži ale zažila trapas, upadla a porazila ji česká modelka Petra Němcová.

Kirstie Alley a její fotky. Koukněte do galerie

Herečka, která se proslavila hlavní rolí v komediálním filmu „Kdopak to mluví", se posledník několik let potýká s obrovskými váhovými výkyvy. Nyní zhubla o šest konfekčních velikostí.

Poté, co dramaticky přibrala a jazýček váhy ukázal na úctyhodných 105 kilogramů, se rozhodla se svým nezdravým způsobem života skoncovat.

Kirstie Alley a její boj s nadváhou v roce 2011. Vše o něm najdete zde

V přímém přenosu televizní show Oprah Winfrey herečka slíbila, že do roka zhubne 32 kilo. To se ji nakonec podařilo a o rok později se objevila před televizními kamerami v bikinách.

Poté, co zhubla vypadá prostě sexy!

A právě kvůli hubnutí začala sympatická Kirstie Alley vystupovat ve vlastním televizním sitcomu Fat Actress. Ten byl založen na jejích problémech s nadváhou. Kirstie začala cvičit a stala se mluvčí organizace pro lidi, kteří mají trable s obezitou. Herečka se dokonce nestyděla prozradit, jaký jídelníček stál, za tak dramatickým nárůstem váhy.

K snídani si dávala vajíčka s kousky pořádně prorostlé slaniny a velkým množstvím opečených toastů. K obědu spořádala pořádnou porci těstovin zapečených s máslem. K svačince snědla půl bochníku chleba a k večeři spořádala půlkilový biftek s velkým talířem hranolek a k tomu sklenku majonézy. Dohromady byla za den schopna přijmout více než 8000 kalorií.

Čtěte také:

  • Krainová je opět ve formě: Změnila image a hubne
  • Tomicová alias Simona z Ulice: Zhubla děvět kilo!
  • Nejlepší dieta podle Marcely Holanové: Nechlastat!
Tereza Těžká: Je nás pět, mám třikrát víc lásky i trápení. Je mýtus, že nežárlíme | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama