reklama

Šťastné a veselé přeje Jurys Inn: jedinečná nabídka

Pražský hotel Jurys Inn nabízí o letošních Vánocích ubytování pro celou rodinu zcela zdarma.

Foto: www.jurysinns.com

Vánoční svátky se neúprosně blíží a mnozí z vás již možná přemýšlí o nákupech dárků pro své blízké. Vydáte-li se na předvánoční nákupy do hlavního města, máme pro vás skvělý tip!

Pražský hotel Jurys Inn totiž v prosinci přichází s lákavou nabídkou ubytování pro rodiny s dětmi. O bronzovém, stříbrném a zlatém předvánočním víkendu budou mít totiž všechny děti do 12 let ubytování v tomto čtyřhvězdičkovém hotelu na Florenci zcela zdarma.

Navíc, každý kdo si skutečně nakoupí a prokáže se v recepci hotelu účtenkami za nákup vánočních dárků v minimální hodnotě 10.000 Kč, dostane úplně zdarma jednu noc se snídaní v hotelu pro celou svou rodinu!

Chtěli jste si vždy zajet na velké předvánoční nákupy do Prahy, pořádně si to v hlavním městě užít a vzít při té příležitosti s sebou celou rodinu na výlet? Vždy jste se takové cesty obávali, protože by vám vaše ratolesti bránily v klidném nákupu? Na letošní Vánoce pro vás máme řešení. Do Prahy na předváčnoční nákupy se klidně vydejte i se svými dětmi, zústaňte přes noc a ubytujte se v hotelu Jurys Inn na pražské Florenci. Zde se totiž o vaše nejmenší radosti postarají.

O víkendových dnech od 1. do 18. prosince zde bude k dispozici dětský koutek se spoustou hraček a odborným dohledem, kde se o všechny děti hostů hotelu Jurys Inn velmi rádi postaráme. Budete tak mít dostatek času a klidu nejen na nákupy, ale třeba i na večeři ve dvou. Pokud by vám děti přeci jen chyběly, můžete si je kdykoliv vyzvednout a vypravit se na společný rodinný výlet po Praze.

Vánoční nábídka hotelu Jurys Inn je však ještě lákavější. Přijedete-li do Prahy jako rodina první tři prosincové víkendy (tedy od 2. - 4. 12., od 9. - 11. 12. nebo od 16. - 18. 12.), dostanou vaše děti mladší 12 let na tyto dny ubytování zcela zdarma. Budete-li chtít využít výletu do Prahy k opravdu velkým nákupům, máme pro vás další dobrou zprávu.

Pokud nakoupíte vánoční dárky v minimální hodnotě 10.000 Kč, dostanete od hotelu jako dárek jednu prosincovou víkendovou noc zcela zdarma a to pro celou vaši rodinu (vztahuje se na jeden pokoj a maximálně čtyřčlennou skupinu s minimálně jedním dítětem do 12 let věku).

Pokud se vám tak velkou útratu nepodaří udělat, nezoufejte. Jurys Inn si pro Vás připravil další překvapení. Pro rodiny s maximálně dvěma dětmi do 12 let nabízí o všech předvánočních víkendech ubytování za naprosto jedinečnou cenu - 1.440 Kč za pokoj a za noc*.

Nabídka zahrnuje také welcome drink a jednu večeři o třech chodech pro všechny. Hosté si mohou užít bezplatné internetové připojení, hotelové fitness studio, minibar či kávový a čajový servis na pokoji. Speciální sleva je dále přípravena pro všechny zákazníky Jurys Inn v nedalekém CYBEX Wellness centru, kde je k dispozici fitness, whirpool, sauna, bazén, lázně a masáže.

Původem irský hotel Jurys Inn otevřel své brány na podzim roku 2009. Jako jeden z mála hotelů v Praze se zaměřuje také na české rodiny s dětmi. Svým hostům nabízí 214 komfortně vybavených pokojů. Všechny disponují individuálně nastavitelnou klimatizací, bezplatným internetovým připojením, trezorem, satelitním LCD televizorem, mini lednicí a kompletním kávovým a čajovým servisem.

Kromě klasicky řešených pokojů má Jurys Inn také bezbariérové pokoje pro tělesně postižené hosty. Tyto místnosti mají snížené postele, širší dveře, více volného prostoru a koupelnu uzpůsobenou potřebám vozíčkářů.

K vybavení hotelů patří také dvě konferenční místnosti, podzemní parkoviště se 40 parkovacími místy a posilovna, která je hotelovým hostům k dispozici zdarma.

Kapitolu samu pro sebe tvoří příjemná restaurace, bar a kavárna v přízemní části hotelu ústící do lobby. Tyto prostory nejsou ani zdaleka určeny pouze hotelovým hostům. K jejich návštěvě jsou srdečně zváni hosté z celé Prahy. Restaurace, kromě stálého menu sestávajícího se ze specialit české, irské a mezinárodní kuchyně, nabízí také polední menu, které je hojně využíváno především Pražany. Kromě toho je zde možné také příjemně posnídat a samozřejmě i povečeřet.  

* Rezervaci je třeba provést nejméně 7 dnů předem na telefonním čísle 226 222 627 či prostřednictvím emailové adresy [email protected].

Více informací naleznete na www.jurysinns.com

O Jurys Inns...

Jurys Inn je přední hotelový řetězec, jehož hotely jsou situovány na nejlepších místech v centrech měst po celé Velké Británii a Irsku. V současné době je v provozu 32 hotelů Jurys Inn, které nabízejí vynikající služby za příznivou cenu. Velkým krokem k expanzi na kontinentální Evropě bylo otevření hotelu Jurys Inn v Praze v roce 2009. Další města jsou momentálně v jednání. Řetězec Jurys Inns nedávno získal ocenění ,,Warmest welcome" v Liverpoolu, byl také zvolen jako ,,Best Budget Hotel" ve Skotsku a zároveň se stal skotským Eco hotelem roku 2009. BDRC Reportem byl Jurys Inns vyhlášen jako nejdynamičtější značka roku 2009 ve firemní sektoru.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama