reklama

Šťastné a veselé přeje Jurys Inn: jedinečná nabídka

Pražský hotel Jurys Inn nabízí o letošních Vánocích ubytování pro celou rodinu zcela zdarma.

Foto: www.jurysinns.com

Vánoční svátky se neúprosně blíží a mnozí z vás již možná přemýšlí o nákupech dárků pro své blízké. Vydáte-li se na předvánoční nákupy do hlavního města, máme pro vás skvělý tip!

Pražský hotel Jurys Inn totiž v prosinci přichází s lákavou nabídkou ubytování pro rodiny s dětmi. O bronzovém, stříbrném a zlatém předvánočním víkendu budou mít totiž všechny děti do 12 let ubytování v tomto čtyřhvězdičkovém hotelu na Florenci zcela zdarma.

Navíc, každý kdo si skutečně nakoupí a prokáže se v recepci hotelu účtenkami za nákup vánočních dárků v minimální hodnotě 10.000 Kč, dostane úplně zdarma jednu noc se snídaní v hotelu pro celou svou rodinu!

Chtěli jste si vždy zajet na velké předvánoční nákupy do Prahy, pořádně si to v hlavním městě užít a vzít při té příležitosti s sebou celou rodinu na výlet? Vždy jste se takové cesty obávali, protože by vám vaše ratolesti bránily v klidném nákupu? Na letošní Vánoce pro vás máme řešení. Do Prahy na předváčnoční nákupy se klidně vydejte i se svými dětmi, zústaňte přes noc a ubytujte se v hotelu Jurys Inn na pražské Florenci. Zde se totiž o vaše nejmenší radosti postarají.

O víkendových dnech od 1. do 18. prosince zde bude k dispozici dětský koutek se spoustou hraček a odborným dohledem, kde se o všechny děti hostů hotelu Jurys Inn velmi rádi postaráme. Budete tak mít dostatek času a klidu nejen na nákupy, ale třeba i na večeři ve dvou. Pokud by vám děti přeci jen chyběly, můžete si je kdykoliv vyzvednout a vypravit se na společný rodinný výlet po Praze.

Vánoční nábídka hotelu Jurys Inn je však ještě lákavější. Přijedete-li do Prahy jako rodina první tři prosincové víkendy (tedy od 2. - 4. 12., od 9. - 11. 12. nebo od 16. - 18. 12.), dostanou vaše děti mladší 12 let na tyto dny ubytování zcela zdarma. Budete-li chtít využít výletu do Prahy k opravdu velkým nákupům, máme pro vás další dobrou zprávu.

Pokud nakoupíte vánoční dárky v minimální hodnotě 10.000 Kč, dostanete od hotelu jako dárek jednu prosincovou víkendovou noc zcela zdarma a to pro celou vaši rodinu (vztahuje se na jeden pokoj a maximálně čtyřčlennou skupinu s minimálně jedním dítětem do 12 let věku).

Pokud se vám tak velkou útratu nepodaří udělat, nezoufejte. Jurys Inn si pro Vás připravil další překvapení. Pro rodiny s maximálně dvěma dětmi do 12 let nabízí o všech předvánočních víkendech ubytování za naprosto jedinečnou cenu - 1.440 Kč za pokoj a za noc*.

Nabídka zahrnuje také welcome drink a jednu večeři o třech chodech pro všechny. Hosté si mohou užít bezplatné internetové připojení, hotelové fitness studio, minibar či kávový a čajový servis na pokoji. Speciální sleva je dále přípravena pro všechny zákazníky Jurys Inn v nedalekém CYBEX Wellness centru, kde je k dispozici fitness, whirpool, sauna, bazén, lázně a masáže.

Původem irský hotel Jurys Inn otevřel své brány na podzim roku 2009. Jako jeden z mála hotelů v Praze se zaměřuje také na české rodiny s dětmi. Svým hostům nabízí 214 komfortně vybavených pokojů. Všechny disponují individuálně nastavitelnou klimatizací, bezplatným internetovým připojením, trezorem, satelitním LCD televizorem, mini lednicí a kompletním kávovým a čajovým servisem.

Kromě klasicky řešených pokojů má Jurys Inn také bezbariérové pokoje pro tělesně postižené hosty. Tyto místnosti mají snížené postele, širší dveře, více volného prostoru a koupelnu uzpůsobenou potřebám vozíčkářů.

K vybavení hotelů patří také dvě konferenční místnosti, podzemní parkoviště se 40 parkovacími místy a posilovna, která je hotelovým hostům k dispozici zdarma.

Kapitolu samu pro sebe tvoří příjemná restaurace, bar a kavárna v přízemní části hotelu ústící do lobby. Tyto prostory nejsou ani zdaleka určeny pouze hotelovým hostům. K jejich návštěvě jsou srdečně zváni hosté z celé Prahy. Restaurace, kromě stálého menu sestávajícího se ze specialit české, irské a mezinárodní kuchyně, nabízí také polední menu, které je hojně využíváno především Pražany. Kromě toho je zde možné také příjemně posnídat a samozřejmě i povečeřet.  

* Rezervaci je třeba provést nejméně 7 dnů předem na telefonním čísle 226 222 627 či prostřednictvím emailové adresy [email protected].

Více informací naleznete na www.jurysinns.com

O Jurys Inns...

Jurys Inn je přední hotelový řetězec, jehož hotely jsou situovány na nejlepších místech v centrech měst po celé Velké Británii a Irsku. V současné době je v provozu 32 hotelů Jurys Inn, které nabízejí vynikající služby za příznivou cenu. Velkým krokem k expanzi na kontinentální Evropě bylo otevření hotelu Jurys Inn v Praze v roce 2009. Další města jsou momentálně v jednání. Řetězec Jurys Inns nedávno získal ocenění ,,Warmest welcome" v Liverpoolu, byl také zvolen jako ,,Best Budget Hotel" ve Skotsku a zároveň se stal skotským Eco hotelem roku 2009. BDRC Reportem byl Jurys Inns vyhlášen jako nejdynamičtější značka roku 2009 ve firemní sektoru.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama