reklama

Úspěšné ženy zaslouží ocenění: Projekt TOP ženy Česka jde letos do finále

Manažerky ve vedení velkých firem, maminky na mateřské dovolené a další ženy, které jsou úspěšné ve svém podnikání, si zaslouží pozornost a uznání. To je také cílem prestižní ankety TOP ženy Česka, pod niž spadá i samostatný projekt Cena Sophia. Životní příběhy oceněných žen, jejich zkušenosti, úspěchy a přínos pro naši společnost, mohou být inspirací pro každého z nás.

Foto: iStock

Hospodářské noviny se chystají na vyhlášení výsledků 14. ročníku ankety TOP ženy Česka 2018, které proběhne již dnes ve Foru Karlín. 

Žebříček TOP ženy Česka oceňuje vlivné dámy tuzemského byznysu i veřejné sféry už po čtrnácté. Anketa ukazuje ženy jako schopné manažerky, matky a manželky. Zároveň se zabývá rovnými pracovními příležitostmi a působením žen na řídicích postech. Nejvýznamnější ženy České republiky budou oceněny  v kategoriích TOP podnikatelka, TOP manažerka, TOP žena veřejné sféry a TOP start-up.

Součástí ankety TOP ženy Česka je také dílčí projekt Cena Sophia, jehož cílem je inspirovat ostatní ženy na mateřské dovolené, aby smysluplně využily životní změnu, která nastala s příchodem jejich dětí. O projektu se více dozvíte zde.

Cena Sophia 2018

Než se dozvíme výsledky TOP žen Česka, pojďme se ohlédnout za ročníkem Cen Sophia 2018, jehož výsledky byly vyhlášeny v prosinci. Přihlásilo se do něj mnoho žen se svými projekty, ze kterých naše redakce vybrala sedm nejzajímavějších, a tedy postupujících. Ty jsme následně představili našim čtenářům, kteří měli možnost několik týdnů hlasovat pro tři vítězky. Staly se jimi inspirativní ženy Radka Vernerová, Iveta Sochorová a Lucie Vybíral Pastrňáková.

Podrobnosti o vítězných i dalších nominovaných projektech si můžete přečíst zde:

Zaujaly vás naše projekty? Nenechte si ujít vyhlášení výsledků TOP žen Česka 2018 a sledujte náš web. I letos vyhlásíme další ročník Cen Sophia, do něhož se můžete přihlásit i vy.

Zahrada Na Valech na Pražském hradě: Návštěvníci tu najdou pyramidu i etruské motivy | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama