reklama

Hledáme vaše příběhy: Jak vám mateřská změnila život?

Hledáme ten nejzajímavější příběh o tom, jak vám mateřská dovolená změnila život.

Foto: iStock

Začala jste na mateřské podnikat? Založila jste vlastní firmu, nebo jste si začala vydělávat pečením koláčů, protože vás to baví mnohem víc než práce v kanceláři? Nebo se vám díky dětem život změnil ještě úplně jiným způsobem?

Pak jste tady správně. Hledáme totiž zajímavou životní změnu, která přišla v životě ženy díky jejím dětem. Vybíráme projekt bez ohledu na zájem, odvětví či byznysový rozměr. Hodnotí se výjimečnost nápadu i společenský přínos.

Do soutěže TOP projekt na mateřské se může přihlásit jakákoli žena, jejíž život se v období, kdy byla doma s dítětem či dětmi, zásadně změnil a ona se kromě rodičovské péče rozhodla realizovat svůj projekt či nápad. Nemusí jít nutně jen o pracovní nebo byznysovou rovinu.

Své příběhy posílejte e-mailem na adresu [email protected], v předmětu uveďte heslo "TOP mateřská". Ty nejlepší budeme postupně zveřejňovat na našem webu. Deset nejlepších pak předáme odborné porotě, která pak vyhlásí vítězku na slavnostním večeru, který proběhne na začátku prosince.

Dvořák může vést ČT jen pár měsíců. Policie byla psychologické divadlo, říká Rožánek | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama