reklama

Dovolená First minute ušetří rodinný rozpočet

Nakupte letní dovolenou nyní a ušetřte rodinný rozpočet. Cestovní kanceláře mají zájezdy first minute

pobřeží Samoy
pobřeží Samoy | Foto: Isifa/Thinkstock

Cestovní kanceláře v novém roce nabízejí dovolené First minute. Jde o velmi zajímavé a výhodné ceny za pobyty u moře, levnějším výletem za exotikou nebo slevu na poznávací zájezdy.

Kategorie First minute je dovolená s výraznou slevou oproti běžné ceně. Týdenní pobyty do Řecka nebo Bulharska je v tuto chvíli možné pořídit kolem jedenácti tisíc korun za jednu osobu. Například cestovní kancelář etravel.cz nabízí hotel Apollon v řeckém letovisku Lambi za dvanáct a půl tisíce. Při okamžité koupi je sleva patnáct tisíc korun nebo jedno dítě zcela zdarma. Kancelář nabízí deset procent slevu za včasnou rezervaci. 

Webové stránky zajezdy.cz nabízejí služby různých cestovních kanceláří. Dovolených First Minute je v současné době na internetu vyvěšených téměř šest tisíc do třinácti nejoblíbenějších zemích. Sleva za včasný nákup nejčastěji zahrnnuje až patnáct procent z ceny nebo slevu za dospělou osobu nebo dítě až dva a půl tisíce korun.

Období pro First minute slevy končí začátkem března. Velmi výjimečně tyto akce kanceláře nabízejí ještě v dubnu. Na dovolenou se slevou First minute mají zákazníci nárok při včasné rezervaci a současně složené záloze ve výši alespoň dvacet pět až padesát procent ze základní ceny zájezdu.

Klient se často bojí nakupovat zájezdy předem, z důvodu, že neví, co bude za půl roku. Internetové stránky Zájezdy.cz dávají všem bonus ke koupi zájezdu - zdarma pojištění proti stornu zájezdu.  

 

Oba mrtvé strojvedoucí jsem znal. Je tragédie, že se nevrátí k rodinám, říká Zazvonil | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama