reklama
 

Junior Care nová řada pro bezpečí Vašich nejmenších

Mít vlastní dítě neznamená jen vzrušující a šťastné chvíle pro vás, ale také pro vaše děti, které získávají příležitost začít objevovat svět. Prostřednictvím zraku, hmatu, chuti a sluchu zažívají děti a batolata každý den nová a vzrušující dobrodružství. Vyprazdňování šuplíků, používání schodišť a chodeb jako dobrodružných tras, pečení dortů z hlíny, noční návštěvy ložnice rodičů – to vše je součástí vyrůstání. Nová produktová řada ABUS Junior Care byla navržena tak, aby byl váš domov pro vaše dítě bezpečným místem.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Abus

Klidný spánek

I když mnoho dětí většinu dne spí, když jsou velmi malé, jejich prvních několik měsíců života představuje nádherné a vzrušující období, avšak pro vás může být také velmi stresující. S dětskou chůvičkou TOM kdykoli v domě, bytě nebo na zahradě uslyšíte, jestli je vaše dítě ve svém pokoji v pořádku. Její dosah je až 300 m v přímém směru bez překážek mezi vysílačem a přijímačem. Navíc chůvička disponuje zobrazením teploty v místnosti.

Pokud se vaše dítě občas probudí, noční osvětlení LILY mu pomůže si uvědomit, kde ve svém pokoji se právě nachází. LILY má velmi hezký design ve tvaru hvězdy, měří teplotu v dětském pokoji a zobrazuje ji prostřednictvím barvy světla. Doba provozu na jedno nabití baterie je až 45 hodin.

Děti se v noci také hodně hýbou, proto zábrana do postele ERIC zabraňuje dětem, aby spadly z postele. Jednoduše se vsune pod matraci, lze ji velmi rychle složit a je ideální pro použití doma nebo na cestách. Zábrany jsou konstruovány pro postele o délce 180 až 200 cm a povrch je vyroben z vysoce kvalitního hedvábí.

Bezpečné zkoumání domova

Dokud nemáte dítě, ani si pořádně neuvědomíte, kolik úložných prostor máte ve své domácnosti k dispozici. Šuplíky a dvířka skříněk totiž zákonitě neuniknou zvědavosti batolat. Veškerý obsah budou chtít vyjmout a rozházet po místnosti. Tato praktická řešení ABUS nabízí v podobě pojistek pro šuplíky a dvířka skříněk.

Univerzální pojistku DANNI lze snadno upevnit na dvířka skříněk nebo šuplíky pomocí lepicí pásky 3M. Pojistku je možné otevřít z obou stran prostřednictvím tlačítka. Výhodou je instalace bez nutnosti vrtání. Další ochranou je magnetická pojistka MARC. Není zvnějšku viditelná a lze ji otevřít jen pomocí doprovodného magnetického klíče.

Z pokoje do pokoje a až k oknu

Jakmile začne váš malý uzlíček štěstí lézt, žádný pokoj neujde jeho pozornosti, protože bude chtít nyní sám zkoumat svět. Společnost ABUS však naštěstí myslela i v tomto případě na vše: dveřní zarážky, tlumiče nárazu dveří a okenní pojistky zajišťují, že budou vaše dveře a okna neustále otevřené. Tyto prvky zabraňují skřípnutí prstů nebo zabouchnutí dveří v důsledku průvanu.

Pokud máte neustále dveře otevřené můžete použít dveřní zarážku LUCA vyznačující se nenápadným průhledným designem. Měkký materiál zabraňuje poškození panelu dveří. Zarážku lze rovněž bezpečně používat i na hladkém povrchu a nebo ji pověsit na kliku, a tak dveře zabezpečit. Ochranou proti skřípnutí prstů zabraňuje přivření rukou dítěte dveřní zarážka LEIF, která  zůstává pevně na svém místě i na hladkém povrchu a lze ji přizpůsobit jakékoli vzdálenosti mezi dveřmi a podlahou.

Okna jsou dalším zdrojem informací malého průzkumníka a skřípnutí prstů se přímo nabízí. S okenní zarážkou NINO tomu lze snadno předejít. Okna se již nemohou samovolně zavřít v důsledku průvanu. Zarážku lze jednoduše upevnit pomocí lepicí pásky 3M nebo prostřednictvím šroubů a okno zůstane v poloze, v jaké jste ho otevřeli.

Pokud by se vaší ratolesti zdálo, že zábradlí je ideální jako skluzavka nebo by šlo vstupní prostor v přízemí dobře přeměnit na závodní dráhu, věřte, že jim v tom můžete zabránit. Právě proto, že hraní bývá často bouřlivé a může se velmi rychle vymknout kontrole se i Vám zde nabízí řešení. Zábrana na schodiště TIM předchází tomu, aby děti spadly ze schodů. Otevírání směrem dovnitř i ven je velmi variabilní. Podobně je tomu i se schodištní zábranou FINN, i když si právě hrají "na babu" v horních patrech domu budou v bezpečí. Výhodou této zábrany je instalace bez nutnosti vrtání. A proto, že doma všichni běhají po schodech rychle a někdy navíc jen v ponožkách, stačí jednoduše přilepit na schody protiskluzovou pásku ZOE, abyste předešli uklouznutí nebo něčemu horšímu.

Dobrodružství v kuchyni

ABUS myslí i na malé strávníky, protože to, co vaříte, a to, co vašim dětem chutná, jsou někdy dvě velmi odlišné věci, avšak zvědavost vítězí. Stačí se jen na chvíli podívat jinam a Terezka nebo Kuba se již dotýkají horkého povrchu plotny, otevírají dvířka trouby nebo provádějí něco podobně nebezpečného. Dvířka trouby stěží ujdou pozornosti vašeho dítěte. Zábrana otevření trouby NINA pomáhá předcházet spálení prstů. Je vyrobena z tepelně odolného plastu, který se jednoduše upevní pomocí lepící podložky. Je vhodná také pro dvířka pračky a myčky. Ale nejen v troubě se skrývá nebezpečí. Otázka, co je ve všech těch hrncích položených na plotně, může malého nezbedníka přimět je prozkoumat. Ochrana na plotnu KAY brání dětem, aby dosáhly až na varnou desku. Zabraňuje tomu, aby se děti mohly dotknout horkých varných ploch. Zásluhou zešikmeného provedení (úhel 45 stupňů) je obtížné dosáhnout na varnou desku.

Samozřejmě dalším místem pro hry je koupelna. S digitálním teploměrem do vany "ROBBI" je koupání zábavné i bezpečné zároveň a přitom můžete monitorovat teplotu vody a mít jistotu, že vašemu dítěti není zima. ROBBI upozorňuje na příliš vysokou nebo příliš nízkou teplotu: méně než 30 °C nebo více než 37 až 40 °C (individuálně nastavitelné) a má integrované hodiny s funkcí časovače a stopek. Také sprchový teploměr PIA, který se přišroubuje přímo mezi sprchovou hlavici a hadici zobrazuje teplotu vody. Při teplotě nad 41 °C se aktivuje výstražná funkce, která upozorňuje, že je teplota vody příliš vysoká.

Pobíhá váš malý rošťák po obývacím pokoji, chodbě a kuchyni jako neřízená střela? V tom případě je třeba chránit rohy a hrany stolů, skříněk a dalšího nábytku. Díky tomu budou nárazy hlavy na hrany nábytku co možná nejjemnější a především se tím zabrání závažnějším nehodám.

TOBI je kruhová ochrana, která díky svému měkkému plastu maximálně tlumí nárazy. Tato ochrana je průhledná, a proto sotva patrná. Pokud potřebujete chránit stoly, parapety nebo skříňky v celé jejich délce, ochrana hran

PETER vám to umožňuje. Snadné upevnění pomocí lepicí pásky 3M. Lze ustřihnout na požadovanou délku.

Již tak široká nabídka produktů, obsahuje ještě mnoho dalších bezpečnostních prvků, jako je ochrana do elektrických zásuvek EMMA, kterou lze vyjmout pouze pomocí speciálního klíče, popruhy ISA proti převrhnutí TV, reflexní prvky LARA viditelné na vzdálenost 150 m nebo 3D výstražný stan pro venkovní prostředí.

ABUS Junior Care je program navržený tak, aby vaše dítě vyrůstalo v naprostém bezpečí, proto je můžete nechat využívat jejich zvídavost a radost k tomu, aby prozkoumávali svět co nejbezpečnějším způsobem, a sobě dopřejte veselejší život plný smíchu. Pro více informací doporučujeme navštívit internetové stránky www.abus.cz nebo naše facebookové stránky.

reklama

Komerční tip

reklama