reklama

Jak správně pečovat o pokožku krku a dekoltu?

Pokožka obličeje, krku a dekoltu je velice jemná a náchylná k podráždění či prvním známkám stárnutí. Oproti jiným částem těla máme v této oblasti mnohem méně mazových žláz, a proto zde pokožka i mnohem snadněji vysychá. Navíc je tu pleť méně zásobená živinami, je citlivější a v důsledku toho má sklony k vysoušení. Veškeré změny se tedy projevují mnohem intenzivněji a výrazněji.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Belcura
Belcura | Foto: Belcura

Dříve či později se začnou objevovat vrásky. Abychom ten okamžik co nejvíce oddálily a docílily svůdného dekoltu s krásnou pokožkou zářící zdravím, je potřeba o něj správně pečovat a dodávat mu i něco navíc. Na prvním místě je třeba pokožce vrátit hydrataci a tím i její pružnost. Kromě dostatečného pitného režimu, dodržujte pravidelné pečující rituály. Odlíčení a vyčištění pokožky pleťovým mlékem nebo pleťovou vodou je dnes už samozřejmost. Kvalitní odličovací přípravky pokožku nejen odlíčí, ale zbaví krk i dekolt zbytků složek parfému a dalších nečistot. Pokud raději volíte očištění krku a dekoltu kvalitním hydratačním sprchovým gelem, dávejte pozor, jak teplou vodu používáte. Vaší pokožce neprospěje ani příliš horká koupel. Vhodnější je kratší sprcha, která navíc vaši pokožku přirozeně prokrví. Účinek můžete ještě podpořit použitím žínky, lufy či jemného kartáčku. Peeling alespoň jednou za týden odstraní staré odumřelé buňky, tím pokožku krásně rozjasní a zjemní. Jen dokonale odlíčená a vyčištěná pokožka je schopná vstřebat účinné látky, které dál pečují o pokožku zvýšením hydratace, napnutím pokožky a následným zamezením vzniku vrásek.

Jedním z pečujících přípravků určených právě pro oblast pokožky obličeje, krku a dekoltu je unikátní emulze ve spreji Belcura od dermatologicky zaměřené společnosti Belupo. Emulze poskytuje optimální hydrataci i velmi suché a podrážděné pokožky, kterou vyživuje a chrání před negativními vlivy vnějšího prostředí. Obsahuje velmi účinné hydrofilní látky, které absorbují molekuly vody a poskytují pokožce silnou přirozenou hydrataci, k tomu přímo vytváří i ochrannou vrstvu minimalizující vysoušení. Belcura zvyšuje úroveň hydratace pokožky a tím i její celkovou pružnost a odolnost. Navíc podporuje přirozenou obnovu kožních buněk, což napomáhá regeneraci velmi suché citlivé pokožky. Avšak její nejsilnější zbraní jsou částice mikrostříbra, které pokožku přirozeně "čistí" svým silným antibakteriálním působením. Belcura obsahuje pouze vysoce čisté vyživující a hydratační látky s maximální tolerancí. Už po několika dnech používání budete vnímat vypnutou, hladkou pokožku zářící krásou. Dopřejte si ten pocit i Vy a pochlubte se na jaře svůdným dekoltem!

O zkušenostech žen s tímto pečujícím přípravkem se můžete přesvědčit v testerské výzvě, kterou naleznete zde nebo přímo na facebookových stránkách Belcura.

Více informací o přípravku na www.belcura.info

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama