reklama

Ischia a Sicílie u moře trochu jinak!

Netoužíte celou dovolenou monotónně proležet na jedné pláži? Čedok nabízí italské ostrovy s mořem i léčivými prameny.

Pláž ostrova v Capo San Vito.
Pláž ostrova v Capo San Vito. | Foto: Aktuálně.cz

Leťte s Čedokem na Ischii nebo Sicílii !

Symbióza vulkánů, památek i průzračného moře

Zájezd Čedoku na Sicílii nabízí koupání v karibském stylu na nejkrásnější pláži ostrova v Capo San Vito. Na místě organizované výlety směřují na svahy vulkánu Etny, do kosmopolitní metropole Palerma, k antickým chrámům v  Selinunte nebo Segestě, do historické Taorminy a rybářského hnízda Cefalú nebo za koupáním k léčivým pramenům Liparských ostrovů.
 
Desetidenní zájezd začíná letem z Prahy do Říma pravidelnou linkou ČSA, odtud pokračujete autokarem do přístavu v Neapoli, kde se nalodíte na noční trajekt, kterým do rána dorazíte do sicilského Palerma. Následuje pobyt ve dvouhvězdičkovém hotelu se snídaní  ve středisku Capo San Vito, který můžete obohatit o hvězdicové výlety s autokarem a průvodcem Čedoku. (Výlety nejsou zahrnuty v základní ceně, výčet cílových míst viz výše). Návrat ze Sicílie je organizován po stejné trase, tj.  trajektem z Palerma do Neapole, busem z Neapole na letiště v Římě a pravidelnou linkou ČSA do Prahy.

Termín: 8. - 17.9. 2006
Základní cena za osobu: 17 990  Kč plus pojištění a taxy za 2230  Kč
 
Ostrov Ischia s návštěvou Říma

Ostrov, který léčí svými nesčetnými termálními prameny i koupelí v moři, kde místy vyvěrá minerální voda přímo z mořského dna. Skvělou relaxaci střídavě v moři nebo ve vodách některého ze šesti termálních parků doplňuje možnost skvělých výletů na ostrov Capri, k vykopávkám v Pompejích nebo na svahy vulkánu Vesuvu.
 
Osmidenní zájezd začíná letem z Prahy do Říma pravidelnou linkou ČSA, následuje transfer do hotelu a nocleh v Římě s možností  individuálně poznávat Řím. Druhý den transfer autokarem z Říma do Neapole, odkud trajektem na Ischii. Pobyt na Ischii s polopenzí v hotelu dle vlastního výběru z nabídky čtyř hotelů ve třídách 3* nebo 4*. Osmý den pobytu je organizován odjezd z Ischie  trajektem do Neapole, pokračování busem do Říma a odlet pravidelnou linkou ČSA do Prahy.
 
Termín: 1.9. - 8.9. 2006
Cena: od 13 490 do 29 690  Kč v závislosti na výběru konkrétního hotelu. Taxy a pojištění za 2140  Kč.

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama