reklama

Vaše zdraví podle data narození: Jaká jsou rizika v souvislosti s životním číslem

Datum narození je kód, ve kterém se ukrývá celý váš život. Kromě spousty jiných informací v něm zkušený numerolog dokáže najít i případná zdravotní rizika. Na co byste se v souvislosti s životním číslem měli zaměřit, co posílit a čemu se případně raději vyhnout?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Numerologie, nauka o číslech, dokáže odtajnit mnohé. Poodhalí vaši povahu, talenty, ukryté schopnosti, podobně jako míru partnerského souznění či případná zdravotní rizika. Vychází z data narození, které je základem mnoha dalších výpočtů.

Jednotlivá čísla mají svůj charakter a záleží i na tom, zda jsou složena ještě z dalších čísel. Jiná bude například "čistá" devítka nežli ta, která vznikne součtem dvojky se sedmičkou.

Lidský život lze podle numerologie uspořádat na jednotlivé devítileté cykly, během kterých jsou na vás kladeny nejrůznější nároky s jediným cílem: posunout vás dál. V každém období však najednou působí celá řada čísel a jejich vzájemných kombinací, ke kterým se dopracuje numerolog podrobnějším rozborem data narození.

Důležitou roli hraje životní číslo, které vypočítáte docela jednoduchým způsobem. Potřebujete sečíst jednotlivé číslice vašeho data narození až k jednocifernému výsledku. Tím je právě vaše životní číslo.

Co životní číslo vypovídá o vašem zdraví a případném zdravotním riziku, se dozvíte v naší grafice.

reklama
reklama