reklama

Velký karetní výklad na rok 2022: Vztahy, zdraví, práce i rada karet

Rok se s rokem sešel a další rok zanedlouho začne. Většině z nás daly uplynulé měsíce hodně zabrat, proto mnozí hledí do budoucna s nadějí, že nadcházející období bude ve spoustě ohledů přívětivější. Co přinese rok 2022 jednotlivým znamením zvěrokruhu? Jak se jim bude dařit v lásce, práci nebo po zdravotní stránce? Na co si dát pozor a jakou konkrétní radu pro vás tarotové karty mají?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Rok 2021 bude zanedlouho minulostí. A ať už jste jej vnímali jakkoli, je načase opustit jeho energii a s nadějí hledět do budoucna. Co nás čeká v roce 2022, ještě nevíme, malou nápovědu však můžeme dostat prostřednictvím tarotových karet.

Součtové číslo roku 2022 je 6 (2 + 0 + 2 + 2). V numerologii jde o číslo krásna, umění, potřeby lásky, souznění, ale také věčné nespokojenosti a naivity. V tarotových kartách představuje šestka kartu Zamilovaní (někdy Milenci), což jde ruku v ruce s numerologickým významem čísla. Jde o kartu příjemnou, symbolizující mimo příjemných emocí také volbu srdcem. Věřme tedy, že energie nadcházejícího roku bude podobně milá, ale bez zbytečné naivity a pocitu, že to stále není ono.

A co radí tarotové karty jednotlivým znamením zvěrokruhu? Odpověď najdete v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama