reklama

Karetní výklad na září: Blížence čeká akční měsíc, Váhy by měly držet nervy na uzdě

Začátek nového školního roku s sebou přináší kromě stresu i tradiční stereotyp. Přesto si i nadcházející měsíc můžete příjemně užít, zvlášť pokud si necháte poradit od tarotových karet. Co vás podle nich čeká, na co se máte soustředit a čemu raději vyhnout?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Září je devátý měsíc gregoriánského kalendáře a má 30 dní. Slunce, dosud putující v Panně, vstoupí 23. září v brzkých ranních hodinách do znamení Vah. Nastane podzimní rovnodennost (noc a den budou stejně dlouhé) a oficiálně začne podzim. 

Ze zářijových pranostik

Ze zářijových pranostik

  • Září, na léto jde stáří.
  • Divoké husy svačinu odnášejí a zimu přinášejí.
  • Září víno vaří a co nedovaří, říjen dopeče.
  • Bouřky v září znamenají mnoho jarního sněhu.
  • Teplé září, dobře se ovoci i vínu daří.
  • Bouřky v druhé polovině září přinášejí mnoho větrů.
  • Zářijový déšť polím potrava, zářijové spršky pro víno otrava.

Úplněk v Rybách čekejte 10. září, novoluní ve Vahách 25. září. Po oba tyto dny se doporučuje lehká strava, nebo i půst. Podle tradiční čínské medicíny jsou v září nejvíce ohroženy slezina a slinivka. Slezina je důležitým orgánem souvisejícím s obranyschopností organismu. Je úzce spjata se slinivkou, která hraje důležitou roli nejen při trávení, ale má na starosti také všechny sliznice. Slinivka je podle tradiční čínské medicíny orgánem lásky a její stav zrcadlí, jaká je vaše schopnost lásku přijímat a dávat.

Co čeká v září jednotlivá znamení zvěrokruhu, najdete v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama