reklama

Býci, nebuďte urputní, Raci, užívejte si. Co vás v říjnu čeká podle tarotových karet

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani, obloha se zase vyjasní

  • Říjnem vás bude provázet nevyrovnanost a náladovost, rozkolísané pocity a emoční zmatek. Vaše dny budou jako na houpačce, vlna optimismu vystřídá beznaděj, radost smutek. Nevěšte hlavu, jde o dočasný stav. 
  • V práci se blýská na dobré časy, možnost pracovního postupu či zvýšení platu nejsou vyloučeny, podobně jako zajímavá nabídka odjinud. Dokonce se zdá, že budete mít na výběr minimálně ze dvou dalších možností. V klidu si záležitost nechte projít hlavou a nepodlehněte nástrahám třpytivého pozlátka. Neunáhlete se v rozhodování.
  • V milostných záležitostech půjde z velké části o váš soukromý boj, opakovaně se může dostavit pocit nenaplnění a tichého smutku. Věnujte tomu pozornost a nechte své pocity doznít. Zkuste pochopit, oč jde. Život plyne vlastním tempem podle svého scénáře a staví nám do cesty nejrůznější nástrahy. Často bychom si přáli vidět duhu i v okamžiku, kdy se obloha zatáhne. Mějte však na paměti, že dříve či později se opět musí vyjasnit.

Další zajímavé články

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama