reklama

Poznejte kámen svého slunečního znamení: Dodá vám energii a zlepší zdraví

Lidé odpradávna využívali nejrůznějších prostředků k udržení vlastní spokojenosti a zlepšení kvality života. Jedním z mocných nástrojů byly - a dodnes jsou - drahé kameny.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Energie drahých kamenů umí pozitivním způsobem ovlivnit lidské pocity, vnímání, ale i fyzické a duševní zdraví. Dříve byly kameny hojně využívány k nejrůznějším rituálům, vyráběly se z nich amulety, neodmyslitelně patřily k přípravě účelových lektvarů, případně měly chránit před uřknutím a jinými kouzly.

Kromě konkrétních léčebných účinků jednotlivých minerálů jsou drahé kameny známé také svým pozitivním působením na energetická centra našeho těla, tzv. čakry. Umí je pročistit, vyladit a celkově zharmonizovat.

Jak s kameny pracovat

Nejde o nic složitého. Mají-li kameny pomoci udržet dobré zdraví, posílit energii, vylepšit duševní kondici apod., noste je stále při sobě. Ať už ve formě šperku, anebo třeba jenom tak v kapse nebo kabelce.

Některé minerály je vhodné mít při sobě i během noci, například odložené na nočním stolku. Vždy záleží na tom, pro který účel je kámen používán.

Léčivých kamenů je celá řada. Rozdělují se například podle účinku na jednotlivá sluneční znamení.

A které minerály jsou vhodné právě pro vás a s čím vám mohou pomoci?

Prohlédněte si naši grafiku a najděte ten svůj!

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama