reklama

Povolání podle znamení zvěrokruhu: V čem budete vynikat a co vás nebude bavit

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

  • Zrozenci ve znamení Berana zpravidla bývají společenské, dynamické, ale také značně vznětlivé osobnosti. Jejich elementem je oheň, i proto svou výbušnou povahu nemívají vždy plně pod kontrolou. Bývají plni nadšení pro vše nové, snadno se nadchnou a rádi jsou všude první. Mívají silnou vůli, optimistickou povahu, velkou odvahu a energie na rozdávání.
  • Berani by se měli vyvarovat rutině zaměřené na detaily. Stereotyp jim bude maximálně nevyhovovat, v kanceláři se budou trápit.
  • Naopak vyhovovat jim bude povolání, kde je potřeba síla, odvaha a možnost trochu zariskovat. Beran bude skvělým policistou, prosadit se může i jako profesionální sportovec, trenér nebo automobilový závodník. Půjde mu podnikání, vynikne i jako kaskadér nebo odvážný bodyguard. Z civilnějších zaměstnání se snadno prosadí třeba jako učitel autoškoly, technik, elektrikář, stavitel nebo obchodník. 

Další zajímavé články

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama