reklama

Partnerský horoskop Rak a Střelec

Střelec je obvykle středem pozornosti, je dobrým řečníkem a za každých okolností hýří vtipem, což obvykle Raka ohromí. Ten také miluje smysluplné konverzace. Střelec Raka donutí vylézt ze skrýše a věnovat se různým aktivitám, nesnáší lenost a nicnedělání.

Foto: Isifa/Thinkstock

Raka občas udivuje, proč od něj Střelec neustále někam utíká, ale nic s tím nenadělá. Pokud Střelcovy výjezdy začnou překračovat rozumnou mez, měl by se s ním Rak rozloučit, jinak přijde o rozum. Střelec totiž nesnáší, když jej někdo omezuje, navíc není zvyklý na žárlivé scény, které Rak rád předvádí. Tihle dva spolu budou šťastni jen za podmínky, že svůj vztah nechají dospět.

Partnerská shoda Rak a Střelec (7,5/10)

Tento pár se přitahuje zejména eroticky. Vzájemně podporují své fantazie, sny a představy. Rak ovšem bude vždy tím, kdo se raději stará o rodinný krb než o aktuální společenské vyžití. Pro Střelce tedy bude příliš přízemní a stálý, sám hledá spíše vzrušení a dobrodružství. Útulný a uklizený domov ocení až ve chvíli, kdy bude na vyhazování si z kopýtka příliš starý.

Rak muž a Střelec žena

Žena Střelec si v životě prošla spoustou zklamání, takže když se do ní zamiluje muž Rak a začne se o ni starat jako o královnu, je v sedmém nebi. Jediným mráčkem na jejich společném nebi může být Rakova přemrštěná šetrnost. Žena Střelec si ji naštěstí bude vykládat jako snahu o zabezpečení rodiny. Na Rakovi ji nejvíce baví, že na něm neustále může objevovat nové a neznámé stránky. Navíc je vtipný, šarmantní a dokáže vést dlouhé a zajímavé debaty. Žena Střelec nesnáší neupřímnost a Raka dokáže za jeho pravdomluvnost náležitě ocenit. V sexu si rozumějí výborně, spojuje je totiž pocit bezpečí a důvěry.

Rak žena a Střelec muž

Znamení Raka je vždy úzce spjato s rodinou, a to nejen se svou vlastní, ale také s tou, ze které pochází. Své příbuzné pravidelně navštěvuje a tráví s nimi svátky, což nejde do hlavy Střelci, který se od rodičů odstěhovat hned jak to bylo možné a své příbuzné navštěvuje jednou za několik let. Žena Rak je také velice šetrná a na svém partnerovi se často stává závislou. Z toho Střelec doslova šílí, protože nesnáší jakékoliv omezení a nejlépe se cítí ve společnosti, kde může koketovat s ostatními. Střelec není zrovna nejvěrnější znamení, díky jeho záletům si jejich vztah projde malým peklem. Rozchody pro ně však nic neznamenají, stejně se k sobě po čase vrátí. Střelec je vášnivý a miluje sex, žena Rak je však něžná a potřebuje romantiku. Střelec by si ji mohl získat sladkými řečmi a erotickými povídkami.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama