reklama

Partnerský horoskop Rak a Panna

Panna je znamení racionální, Rak zase citové, přesto je bude spojovat silná touha po rodinném zázemí. Rak je na svou rodinu vázán ještě o něco více než Panna, občas dojde ke konfliktu proto, že Panna má pocit, že není středem Rakova zájmu.

Foto: Isifa/Thinkstock

On vůbec život s kritickou Pannou nebude pro Raka právě lehký. Dle své povahy ale v případě neblahého období Rak hodí zpátečku a několik dní se neobjeví. Jejich vztah může být doslova udušen přílišnou snahou starat se o toho druhého i v době, kdy o to vůbec nestojí. Tomuto vztahu by prospěl pomalejší start, kdy se oba naučí řešit problémy zdravým rozumem. Oba spojuje touha po prosperitě, budou se podporovat ve vzájemné kariéře. A když Panna ubere ze svých nároků a Rak se začne chovat trochu prakticky, bude jim spolu moc hezky.

Partnerská shoda Rak a Panna (8/10)

Tato dvě znamení si umějí vzájemně vycházet vstříc. Ideální život pro oba znamená mít svou vlastní klícku někde na předměstí, starat se o zahrádku a společně večeřet. To se jim klidně může podařit, když ale Panna popustí uzdu své fantazii a přestane vše počítat. Rak jí bude vděčný, že nemusí žít v ohraničených mantinelech, a občas jí uvaří něco podle jejího gusta.

Rak muž a Panna žena

Muž Rak v ženě Panně najde někoho, kdo mu bez otázek rozumí. Panna, na to, že je kritická, náladová a arogantní, naprosto souzní s duševním rozpoložením Raka a umí ho rychle dostat do dobré nálady. Ženy Panny totiž umějí naslouchat a nesoudí člověka podle prvního dojmu. Jejich společný domov bude útulný a příjemný, ani jeden totiž nemá rád luxusní vybavení a plýtvání penězi. Žena Panna nemá problém s tím následovat muže Raka, on ji o to však bude muset nejdříve poprosit a vždy k ní chovat respekt. V sexu musí muž Rak ženě Panně ukázat co je to něžnost a pozornost, protože ona je chladná a rezervovaná. Rak je velmi inteligentní, a to na něm Panna obdivuje. Hloupého muže by totiž ani nemilovala.

Rak žena a Panna muž

Někdy se zdá, jako by se žena Rak a muž Panna nemohli ani vystát. Někdy si totiž beze slova rozumějí, jindy si nemůžou přijít na slovo. Během vztahu budou nejspíš potřebovat pár přestávek. Žena Rak touží po velké rodině, muž Panna však dlouho nemůže přijít na to, co k Rakovi cítí. Občas navíc potřebuje být sám, aby si utřídil své myšlenky, což si Rak vykládá jako nezájem. Zde je jedinou radou to, aby si žena Rak našla co nejvíce přátel, se kterými bude trávit čas, když muž Panna bude pobývat na samotce. Díky bohu, že jsou oba klidní a neradi se hádají. Žena Rak někdy dostává překvapivé nálady a chová se jako malý rošťák. Muž Panna tuto její spontánnost ale miluje.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama