reklama

Partnerský horoskop Rak a Lev

Když potká Lev Raka, ihned se do něj zamiluje, ale Rakovi trvá delší dobu, než si někoho pustí k tělu. Navíc Rak již od začátku cítí velký žár Lva a obává se, že taková láska nemůže dlouho vydržet.

Foto: iStock

Rak je citlivé a náladové znamení, jestliže mu Lev jednou ublíží, třeba jen nemístným slovem, Rak se uzamkne do sebe a ven nevyleze několik dnů. Lev je zase extravagantní a potřebuje mít okolo sebe spoustu zábavy, což klidného Raka nebude dlouho bavit. Rak vyhledává bezpečí, teplo a klid domova, i když Lev nevyznává přesně to samé, nakonec bude rád, že mu někdo ten jeho domov vytvoří.

Partnerská shoda Rak a Lev (7/10)

Lev je sebevědomý, všude byl a všechno zná, Rak má zase velké pochopení a ví, co je tolerance. Pokud se Lev vydá za kariérou, bude to právě Rak, který jej bude z klidu domova podporovat. Rak se ale musí připravit na to, že vždy a za každých okolností bude muset umět přiznat, kdo je ve vztahu důležitější. Pro společný život jsou tito dva jako stvoření, nejde jim to však v posteli.

Rak muž a Lev žena

V každém vztahu musí jeden dominovat, a v tomto vztahu je to žena narozená ve znamení Lva. Jejímu muži ve znamení Raka to ale vůbec nevadí, jde totiž o citlivý, pečlivý a něžný exemplář, který ji bude vždy obdivovat a chválit. Lvi tento obdiv ke svému životu potřebují. Sex bude tato dvojice vyhledávat netradiční, milovat se budou na neobvyklých místech i v neobvyklý čas. Žena Lev si těžko zvyká na Rakovu náladovost, také se ráda obklopuje drahými, luxusními věcmi, které jí ale Rak nebude chtít kupovat. Lvice si však myslí, že si luxusní dárky zaslouží a že jí zkrátka patří. Přes všechna úskalí je těmto dvěma prorokován dlouhý společný život.

Rak žena a muž Lev

Shoda mezi ženou Rakem a mužem Lvem bude narušována její náladovostí a přivlastňováním. Lev přispěje svojí troškou do mlýna egoismem a ignorací citů svého Raka. A máme z toho problém. Žena Rak potřebuje ve svém životě někoho zbožňovat. Ze začátku je to partner, poté manžel a nakonec děti. Shoda mezi těmito dvěma bude dosažena jen tehdy, pokud bude žena Rak respektovat svého muže Lva. Zároveň se však od něj nesmí nechat ponižovat.

Račice je výborná kuchařka a s domácností stihne ještě pracovat na své kariéře, což Lva fascinuje a chtěl by přijít na to, jak to dělá. Žena Rak má však svá tajemství, která nikomu neřekne. V posteli je on vášnivý, a ona jemná. Žena Rak miluje svého partnera Lva pro jeho moudrost, zkušenosti a sebevědomí. Jenže i Lev je někdy v koncích a potřebuje podpořit. Od toho tady má Raka.

Bezdětná: Neplodnost je tabu, těžko hledáte pochopení. Měla jsem deprese i bolesti | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama