reklama

Partnerský horoskop mezi Rakem a Rakem

Raci mají obzvlášť dobrou paměť, což jim mnohé usnadní, nebudou například zapomínat na své narozeniny a různá výročí. Na druhou stranu bude i jejich nevýhodou, budou si totiž jeden o druhém pamatovat každý prohřešek. Vztah bude přesto velmi harmonický, protože Raci jsou milující a loajální znamení.

Foto: Žena.cz

Oba touží po krásném a spokojeném domově, který se jim skutečně podaří vybudovat. Raci bývají někdy náladoví a neumějí na uzdě udržet svoje emoce. Po čase ale vždy budou preferovat teplo domova před divokou společností. Jen se musejí naučit tolerovat to, že ne každý den je pozitivní a každý má občas právo na své chmury.

Partnerská shoda dvou Raků (8/10)

Partnerství dvou Raků je jako z pohádky. Společně vybudují krásný domov plný zářivých barev, kde budou v klidu a míru vychovávat své děti a užívat si své blízkosti. Jedinou jejich nevýhodou je to, že se u nich periodicky střídá dobrá nálada se špatnou, a pokud se netrefí do stejného období, budou jeden druhému kazit den. Vzájemně si obvykle umějí psychicky pomoci, jejich okolí však nikdy nepochopí, jak si tito dva mohou rozumět.

Rak muž a Rak žena

Rak je znamením, které většinou po určité době touží po sňatku. Když se tedy potkají dva Raci, jejich vztah je legálně nazván manželstvím už po několika měsících. Raci prostě nejsou na nějaké bezejmenné soužití. Mají mnoho společných zálib, rádi cestují, zahradničí, vaří a milují zvířata. Jejich životy ale zmítají emoce, jednou jsou veselí, jindy pláčou, a nevadí jim, když je u toho vidí veřejnost. Oba velice dobře vaří a muži Rakovi vůbec nevadí, když se bude v kuchyni otáčet on, a ne jeho žena. Jedinou věcí, kterou by tito dva neměli mít společnou, je bankovní účet. Neustále budou oba sledovat plusové a minusové položky a jeden druhému vyčítat přílišnou hýřivost. Při sexu upřednostňují dlouhé předehry, svíčky a hudbu.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama