reklama

Partnerský horoskop Blíženec a Váhy

V tomto svazku se potkávají dvě vzdušná znamení, oba tedy potřebují určitou míru svobody. Tu si naštěstí umějí dopřát, avšak vše má své meze. Kolem těchto dvou bude vždy dostatek přátel a oba povedou bujarý společenský život, což právě může být předmětem neshod. Váha totiž potřebuje nejen volnost, ale i jistotu, o kterou ji může připravit koketování Blížence.

Foto: Isifa/Thinkstock

Naštěstí ke konfliktům mezi nimi nedochází příliš často, protože i když Váha Blížence občas pokárá za to, že jí dostatečně nedává najevo svou lásku, Blíženec vše umí díky své výřečnosti omluvit. Pozor si musí dávat na to, že oba neradi řeší problémy. Po čase může i malý problém narůst do obrovské velikosti, když se o něm nemluví.

Partnerská shoda Blíženec a Váhy (9/10)

Když se Blíženec poprvé potká s Váhou, má neodvratný pocit, že ji zná celý svůj život. Tento pár si má hned od začátku o čem povídat, o kultuře, o práci, o vzdělávání, o knihách a filmech… Blíženec ve Vahách najde přítele, dobrého společníka i milence. Jen si budou muset dávat pozor na to, aby stáli pevně nohama na zemi. Je dobré mít spoustu nápadů, ale také prostředků k tomu je uskutečnit. Naštěstí jsou oba natolik inteligentní, aby nežili s hlavami v oblacích.

Blíženec muž a Váhy žena

Muž Blíženec umí ženu ve Vahách doslova uhranout, a to hned na první schůzce. Ona se proto rozhodne s ním strávit zbytek svého života a umí to zařídit tak, aby on chtěl to samé. Je mezi nimi vysoká kompatibilita, vzájemně se umějí doplňovat, když jeden přijde s nápadem, druhý jej ihned podpoří. Váha na muži Blíženci obdivuje jeho moudrost, on na ní zase to, že přesně ví, co chce. Takže si ani nevšimne, že ona všemu zpovzdálí velí, ale stejně to vypadá, že vše má pod kontrolou on. Jediné, čím může muž Blíženec ženu Váhu zranit, je neuvážené slovo. V posteli jim to klape, i když to není nic divokého. Oba si ale cení romantiku, lásku a respekt k tělu toho druhého.

Blíženec žena a Váhy muž

Shoda mezi ženou v Blížencích a mužem ve Vahách je založená na vzájemné empatii. Pokud se jeden cítí pod psa, druhý jej umí rychle rozveselit. Oba se rádi obklopují hezkými věcmi, jejich příbytek vypadá jako z katalogu. Žena v Blížencích je plná snů a nadějí a muž Váha vždy stojí po jejím boku při jejich realizaci. Je totiž neuvěřitelně laskavý a šarmantní. Není divu, že mu žena v Blížencích jen těžko odolá, dokonce i když se někdy hádají, je to on, kdo hádku ukončí s klidem a elegancí. Jejich sexuální život bude dobrý, mnohem více než bouřivý sex je uspokojuje romantika a mentální shoda. Muž Váha občas nerozumí podivným náladám ženy v Blížencích, bere ji ale takovou, jaká je, jako ženu mnoha tváří.

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama