reklama

Partnerský horoskop Blíženec a Kozoroh

Pokud se říká, že se protiklady přitahují, pak se Blíženec a Kozoroh musí doslova zbožňovat. Kozoroh je totiž pečlivý a vždy na vše připravený, Blíženec se do všeho vrhá po hlavě. Kozoroh je šetrný a rád má nějaké peníze v záloze, Blíženec utratí i to, co nemá. Kozoroh nerad riskuje, Blíženec se řídí okamžitým pocitem.

Foto: iStock

I když se oba budou snažit sladit své životní postoje, dopadne to tak, že nebudou schopni se setkat na stejném místě ve stejnou chvíli. Po čase si nutně položí otázku, proč jsou vlastně spolu. Asi proto, že Kozoroh umí naslouchat a tolerovat Blížencovy občasné úlety, ten má zase pro každou situaci připravený nový nápad.

Partnerská shoda Blíženec a Kozoroh (5,5/10)

Jestliže se Kozoroh narodil jako dítě a zůstává jím po celý svůj život, Kozoroh se narodil jako starý, rozvážný muž, a postupně mládne. Oba mají zajímavé nápady, Blíženec se ale bezhlavě pustí do jejich realizace a často pohoří, Kozoroh si vše předem promyslí a naplánuje a vesměs sklidí úspěch. Kozoroh se v určitých částech jejich vztahu pokusí Blíženci naordinovat klid a pořádek, vždy ale pohoří. Ještě že je zachraňuje společný sex plný hrátek a dráždění. V posteli dokážou zapomenout na to, že jsou v podstatě každý úplně jiný.

Blíženec muž a Kozoroh žena

Žena ve znamení Kozoroh se už narodila moudrá a rozvážná, což se jí ve vztahu s Blížencem bude hodit. Stejně jako smysl pro humor, něžnost a věrnost. Právě díky nim si muže Blížence omotá kolem prstu. Také je perfekcionistka a měla by držet rodinnou kasu, jelikož muž v Blížencích občas neodolá touze koupit něco extrémně drahého a extrémně neužitečného. V sexu to není nic úžasného, jeden druhého ale umí uspokojit. Žena Kozoroh nadevše ctí tradice a rituály, muž Blíženec raději utíká do světa fantazie. Když se oba na své cestě potkají, měli by hodně cestovat. To jim zabrání sedět doma a hledat společné téma hovoru.

Blíženec žena a Kozoroh muž

Když muž Kozoroh potká ženu v Blížencích, doslova zaplesá. Konečně potkal někoho, kdo není přízemní. A to žena Blíženec opravdu není. Často je spíš více hlavou v oblacích než nohama na zemi. To ale Kozorohovi nevadí. Oba jsou totiž inteligentní a sečtělí, a tak nebude nouze o témata hovoru. Oba milují peníze, ona však přeměněné ve šperky a on na účtu v bance. Kvůli tomu se budou často hádat. A taky kvůli tomu, že Kozoroh bere tento vztah již od začátku velmi vážně, ale Blíženec nechce o slově "navždy" ani slyšet. V sexu si rozumějí a fyzicky se přitahují až do vysokého věku. Klíčem k jejich spokojenému životu je jednoznačně trpělivost.

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama