reklama

Partnerský horoskop Blíženec a Blíženec

Dva Blíženci nikdy ve vztahu nezažijí nudu, zejména proto, že si vždy umějí najít společné téma hovoru či společnou aktivitu. Protože jsou ale oba silní v argumentech, bude jejich debata někdy připomínat hádku dvou malých dětí. A pokud se nedomluví na tom, že mají oba pravdu, může jejich spor trvat i hodiny. Většinou nemá toto handrkování dopad na fungování vztahu, dokud se do uštěpačných slovíček nevloudí sarkasmus.

Foto: iStock

Blíženci nesnáší problémy, a tak se jich budou snažit zbavit výmluvou. A budou čekat, že se vyřeší samy. Jenomže takhle to na světě nechodí. Jsou mistři slova a ve společnosti jsou nejoblíbenějším znamením z celého zvěrokruhu. Kdyby ale občas uměli použít cit a empatii, možná by si kamarády i udrželi. A partnera taky.

Partnerská shoda dvou Blíženců (9/10)

Blíženci potřebuji ke svému životu partnera, který s nimi bude pěvně spjatý. A tak budou nejšťastnější, když k sobě najdou druhého Blížence. Pocit sounáležitosti tak bude vzájemný. Partnerství dvou znamení Blíženců je vždy obklopeno spoustou přátel a rodinných příslušníků. V tom však spočívá i jejich nevýhoda. Občas si prostě neuvědomují, čí jsou a kam patří, propadají nestabilitě a často mají i sklony k nevěře.

Blíženec muž a Blíženec žena

Muž a žena ve znamení Blíženců vyhledávají ve vztahu dobrodružství. Jejich spojení je považováno za nebezpečné, ale vzrušující. Obyčejný život pro ně nemá smysl, neustále vyhledávají nové zážitky. Jejich cesta životem se podobá neustálému učení, jako jedni z mála si umějí vzít z každé situace nějaké ponaučení. Již od první chvíle vědí, že jeden pro druhého jako stvoření. Blíženci jsou velmi společenští, uvnitř ale pociťují samotu. Tu jeden na druhém okamžitě vycítí, a i když se nikdy nedozví přesný důvod, umí jeden druhého okamžitě uchlácholit. Blíženci zůstávají po celý svůj život nedospělými dětmi a všude chodí pozdě. I když najdou svého vysněného partnera, stále se porozhlížejí kolem. Co když na ně někde čeká ještě větší štěstí?

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama