reklama

Partnerský horoskop Beran a Blíženci

V tomto vztahu se potkávají dva milovníci života, kteří nesnášejí nudu a chtějí naplno prožít každou minutu. Spory se mohou objevit ve chvíli, kdy je Beran frustrován tím, že Blíženec vyniká výřečností, jež se váže na schopnost rafinovaně konverzovat, což často přechází v koketování.

Anouk Aimée a Jean-Louis Trintignant na snímku z filmu Muž a žena z roku 1966.
Anouk Aimée a Jean-Louis Trintignant na snímku z filmu Muž a žena z roku 1966. | Foto: Les Films 13

Sarkastické poznámky a vtípky Berana umějí vytočit do běla, stejným způsobem je však Blíženec silný také v lichotkách a umění hádku rychle zklidnit. Pokud se v tomto vztahu nebude Beran věčně urážet a Blížencovy vtípky nebude brát osobně, a pokud zároveň Blíženec bude přesvědčen, že jeho Beran je to nejlepší, co jej mohlo v životě potkat, dosáhnou společně velkých úspěchů.

Partnerská shoda Beran a Blíženci (7/10)

Našli se dva požitkáři se společnou láskou k pohybu a k cestování. Obě tato znamení jsou v jednom kole, takže když už se časově střetnou, užívají si společných chvil a nedbají na domácnost. Podle toho to u nich také vypadá. Beran často pracuje fyzicky, Blíženec se živí svou výřečností. V lásce je však málo vášnivý, od Berana potřebuje duševní vzpruhu a jistotu. Tomuto vztahu se může dařit dlouhou dobu, Blíženec však musí od Berana dostávat stále nové podněty. Pro trvalé partnerství se musejí oba naučit být trpěliví.

 

Beran muž a Blíženci žena

Tato dvojice se vyznačuje podobnými povahami, což je jim spíše na škodu. Ani jeden nemá příliš velké sebeovládání a je závislý na tom druhém. Beran naštěstí neočekává, že jeho manželka Blíženec bude sedět doma, uklízet, vařit a starat se o děti, zvlášť když je inteligentní a má spoustu nápadů. Vztah mezi těmito dvěma znameními funguje nejlépe, pokud se vzali krátce po absolvování střední školy. Muž Beran totiž nesnese pomyšlení na všechny předchozí partnery, které žena Blíženec měla. Ta na ně ale ráda vzpomíná a vyžívá se zejména v představování si jejich společné budoucnosti. Štěstí mají tito dva v tom, že si mají stále o čem povídat. V posteli si rozumějí, zejména když Beran dovolí Blíženci naplno využít svou fantazii.

Beran žena a Blíženci muž

Tyto dva spojuje nekonečné přátelství, a když se zamilují, neexistuje pro ně na světě nic jiného. Až do chvíle, kdy se ke slovu dostane žárlivost. Žena Beran totiž žárlí již z podstaty svého znamení, muž Blíženec zase nežárlí vůbec. A to se Beranovi přirozeně nelíbí. A tak bude flirtovat se všemi okolo, jen aby z Berana dostala znamení, že mu na ní záleží. Žena Beran se, aniž by tomu mohla zabránit, vyznačuje tradičními chlapskými vlastnostmi, jako je cílevědomost, odvážnost a průbojnost. A potřebuje partnera, který jí řekne, že i tak vypadá jako malá mořská víla. A to i po deseti letech manželství.

Video: Ve vedru čekají i dvě hodiny. "Vyplatí se mi to," říkají návštěvníci Primarku | Video: Kristýna Pružinová
reklama
reklama
reklama