reklama
 

Partnerský horoskop Beran a Beran

Když se potkají dva Berani, lítají třísky. Oba jsou plní života, oba mají spoustu nápadů a sil, a ani jeden nechce ukázat tomu druhému, že už nemůže. A tak se pořád popostrkují dopředu, což je dost vysilující.

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek | Foto: iStock

Pro zajištění klidu a míru si bude muset muž Beran zvyknout, že kompetence v rodině budou spravedlivě rozděleny mezi něj a jeho ženu, která zase ale na druhou stranu nikdy nenadává, že on jen sedí u televize a sleduje fotbal, naopak fandit bude se stejným zápalem. Hádek bude v tomto vztahu hodně, ale budou krátké a rychlé. Jen se nesmí stát, že se oba urazí a přestanou mluvit, to vydrží vést tichou domácnost klidně týdny. Tito dva si musejí dát určitou volnost, pokud se budou vzájemně respektovat, budou šťastní a skvělého sexu si budou užívat i ve vysokém věku.

Partnerská shoda Beran a Beran (6/10)

Při spojení dvou Beranů budou vždy lítat ostrá slova. Dokonce i tehdy, kdy se oba v klidu baví určitou činností, myslí na to, že každý by to chtěl dělat tak nějak po svém. Beran přesně ví, co chce, ale dokáže to bezvadně tajit, aby ho ten druhý třeba nepředběhl. Oba jsou ale srdeční a upřímní, což jim spolu se stejným sexuálním apetitem dává naději na dlouhý a šťastný svazek.

Beran muž a Beran žena

Počátky vztahů dvou Beranů bývají vždy vzrušující. Oba se radují, že potkali někoho, kdo je stejně otevřený a pozitivní, s kým navíc budou moci dělat všechny ty extravagantní věci, nad kterými ostatní znamení ohrnovala nos. Velkým plus do společného života jim je fakt, že jsou oba velmi čestní a nikdy nelžou, což se týká například i otázky peněz. Ale tady pohádka končí. Téměř každý vztah dvou Beranů skončí na tom, že se jeden druhého snaží neustále dostat na kolena a vládnout mu. Tento vztah může zachránit jedině kompromis v podobě rozdělení časových úseků a tzv. přidělení moci, kdy jeden bude muset následovat druhého. Toto partnerství není zrovna ideální, ale za určitých podmínek má šanci na přežití.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama