reklama
 

Muž ve znamení Střelce: Neutuchající energie a svobodná duše

Muž zrozený ve znamení Střelce dostal do vínku svobodomyslnou povahu. Bude nezdolný idealista, statečný hrdina a aktivní dobrodruh. To vše současně. Dočkáte se od něho odzbrojující upřímnosti, budete obdivovat jeho činorodost nebo energii. Nudit se s ním rozhodně nebudete. Na druhé straně může být muž Střelec svojí upřímností až netaktní. Jeho láska ke svobodě pak může bránit dlouhodobému vztahu a závazkům.

Foto: Isifa/Thinkstock

Veselá povaha a čistá upřímnost

Muž ve znamení Střelec je plný nadšení a optimismu. Má schopnost logického uvažování, ale také velkou míru zvědavosti. Díky ní neustále ověřuje realizovatelnost svých cílů, které často bývají hodně vysoko. Bývá zbrklý, může dokonce působit až jako nešika. Střelec však má dle horoskopu obvykle velké štěstí. Přestože je ryze upřímný až netaktní, má Střelec dle horoskopu obvykle řadu přátel. Jeho pravda nezřídka zabolí, avšak nikdy ne úmyslně. Muž Střelec je přímočarý, nemá rád přetvářku a intriky. Obvykle řekne, co si právě myslí a také se dle toho, co si myslí, chová. Je čistý a nevinný, jeho upřímnost může být až ozbrojující.

Velký dobrodruh i svůdník

Muž ve znamení Střelec hledá dobrodružství a rád poznává nové oblasti, místa i lidi. I proto bývá velký svůdník a lovec žen. Má upřímný úsměv a otevřené srdce, ale lásku bere na lehkou váhu. Upřednostňuje povrchní vztahy a brání se závazkům. Žena, která chce Střelce lapit, by měla být inteligentní a zajímavá. Rozhodně ho však nesmí zkoušet spoutat. Musí být stejně nadšená a svobodomyslná jako Střelec. Jedině tak ho může polapit. Musí mít také pochopení pro jeho koníčky, záliby a to, že se občas zatoulá. Stále však platí jeho upřímnost a otevřenost, takže ho není třeba z čehokoliv podezírat, vždy by se sám přiznal. Muž Střelec se rozhodně zdravě neupíná ani na své rodinné příslušníky. Vždy si bude zachovávat zdravý odstup, své blízké si v životě vytipuje sám, pokrevní pouta se ho příliš netýkají.

Slavní muži ve znamení Střelce

Umění: Jaroslav Marvan, Vlastimil Brodský, Matěj Hádek, Martin Stropnický, Marek Eben, Jiří Pomeje, Martin Chodúr, Miro Šmajda, Bruce Willis, Gérard Phillipe, Brad Pitt, Franco Nero, Steven Spielberg, Frank Sinatra, Ludwig van Beethoven

Věda: Robert Koch, Jaroslav Heyrovský, Karel Ziegler

Sport: Roman Šebrle, Petr Nedvěd, Antonín Panenka, Boris Becker

Politika: Karel Schwanzenberg, Charles de Gaulle, Jacques Chirac, Winston Churchill, Josef Stalin, Augusto Pinochet

Vloupání na přehlídkové molo. Pařížskou komičku vykázala až Gigi Hadid | Video: Reuters/AP
reklama
reklama
reklama