reklama

Karta tohoto týdne: Co vás čeká a nemine v následujících dnech?

Tarotová karta Hvězda je podle známé vědmy a kartářky, Helen Stanku, jedna z nejšťastnějších v balíčku. Tento týden se tedy ponese ve znamení zvýšené sebedůvěry, štěstí v realizaci nápadů, ale také půjde o řešení vztahů – s jinými i se sebou…

Foto: iStock

Každý týden pro vás bude kartářka Helen Stanku vynášet jednu kartu, která poodhalí, co vás v následujících dnech čeká.

Týden: 21.10. - 27.10.

Karta: Hvězda

Jde o jednu z nejšťastnějších karet v celém tarotu. Je o zaslouženě zvýšené sebedůvěře a sebeúctě. O plánování jak v materiální, tak i duchovní sféře. Symbol hvězdy říká, že také budete pravděpodobně pomáhat druhým lidem s řešením vztahů nejenom k okolí, ale i k sobě. Můžete natrefit na člověka, který pomůže i vám. Budete mít štěstí s realizací nápadů. Prošli jste si totiž zkouškou pochybností o sobě, odmítali jste respektovat vlastní možnosti a zastírali to horlivě poukazováním na to, proč to nejde. Také jste absolvovali zkoušku vměšování ostatních lidí a jejich názorů do vašich cest. Nakonec jste se věci naučili řešit rychle a přímou cestou jednoduchosti a čistoty.

Tato karta vyjadřuje harmonii jak v duchovní, tak fyzické rovině. Umístění Hvězdy vysoko připomíná první Boží počin, budování zdroje světla. Hvězda představuje ve své podstatě vizi Jitřenky klidu, světla, pokoje a krásy. Tarotová karta Hvězda má blízko ke zrozencům ve znamení Vodnáře. Možná budete mít cosi k příznivému doladění i s nimi.

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama