reklama
 

Karta tohoto týdne: Co vás čeká a nemine? Vezměte štěstí do svých rukou!

Tento týden určuje dění tarotová karta Čtyřka pohárů, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Co to pro vás znamená?

Foto: iStock

Tarotová karta Čtyřka pohárů říká, že je čas vzít štěstí do vlastních rukou a jednou provždy skončit s nespokojeností. Už se vás nebudou dotýkat názory "falešných kamarádů", jste připraveni vydat se po stezkách vlastního osudu…

Více o kartě se dozvíte v předpovědi známé kartářky a vědmy Helen Stanku.

Jste připraveni prožít hluboké citové naplnění a přinejmenším si dopřejete radost. Dáte vale nespokojenosti a své štěstí berete v tuto chvíli do svých rukou. Astrologický aspekt Měsíce v Raku slibuje pocit citového naplnění vaší duše.

Z minula už víte, co znamená lehkomyslnost důvěry tam, kde to není namístě. To vždy nese smutek a rozčarování. Již máte vytvořený bezpečný postoj k lidem, kteří se vás pokoušejí využít, získat důvěru, snaží se zavázat si vás pro vlastní budoucí manipulaci, nebo alespoň zahlíží a nepřejí vám vaše štěstí. Již víte, že je to jejich postoj a důsledky za své postupy si vyzobou také oni sami.

Vy už jste si svůj klid a pohodu dávno přestali nechat krást, i kdyby zahlíželi sebevíc. Může se jednat i o někoho, s kým vás kdysi pojil vztah právě z naivity a důvěřivosti. Tedy pozor na lidi slabého charakteru, kteří mají masku kazatelů lásky, míru a morálky. Silná obrazotvornost těchto "dokonalých" může ublížit nejenom jim samým, ale i vám, pokud jim to opět někdy dovolíte.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

Krásná a chlupatá. Brenna byla posedlá odstraňováním chloupků, dnes se jimi chlubí | Video: Instagram/Brenna Pennly
reklama
reklama
reklama