reklama

Karta tohoto týdne: Co vás čeká a nemine? Pryč se starými iluzemi

Tento týden určuje dění tarotová karta Měsíc, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaký pro vás tento týden bude?

Numerologie
Numerologie | Foto: iStock

Tarotová karta Měsíc nás nabádá, abychom se zbavili sebeklamu a postavili se realitě čelem. Pro ženy, které touží po miminku, nastává příznivý čas na těhotenství.

Více o Měsíci vám už ve své týdenní kartě prozradí známá kartářka a vědma Helen Stanku.

Tento týden nepodléhejte lžím, iluzím a snům. Ty rozpouští světlo reality. Měsíc vnímáme z našeho úhlu pohledu stále jinak a on je přitom pořád stejný. Celistvý a vědomý člověk pozoruje, naslouchá a mlčí. V této vaší inkarnaci máte své skryté talenty, vlohy i touhy, ale také jisté hranice, jejichž překročením vše pouze pokřivíte. A nepřátelé číhají. I když se prohlašují za vaše přátele. Nastává volba mezi tím, co by se chtělo a co je správné. Pokud se budete držet pravidel, můžete se zbavit sebeklamu a být opět sami sebou.

Postavte se čelem starým iluzím. Dovolíte tak ze svého života odejít neklidu, pochybnostem, pesimismu a nestabilitě. Dovolte si odevzdat Měsíci své nereálné touhy, bludy i slabosti. Odměnou vám bude poznání síly vaší vůle a umění být sami sebou. Tato karta má ve svém základě také ženskou a tajemnou sílu. Bývá označována za jednu z karet, jež naznačují těhotenství. Toužíte-li po početí dítěte, je ideální čas. Také si můžete vyjasnit své vztahy se zrozenci v Rybách.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama