reklama
 

Karta tohoto týdne: Co vás čeká a nemine? Na obzoru jsou velké změny

Tarotová karta Vůz nám otevírá nové možnosti, přináší změny a tak trochu umetá cestičku, aby se tyto novinky mohly v našich životech přihodit. Ocení ji zamilovaní, umělci i obchodníci. Více o ní vám prozradí známá kartářka a vědma - Helen Stanku.

Foto: iStock

Vůz vám ukazuje, že nyní nastal čas pohybu vpřed. Spolehněte se na své vědění, znalosti, intuici a jednejte. Vyhráváte. Ne darem z nebe, ale díky své píli, rozvaze a vytrvalosti. Tato karta vám věští radost na vámi zvolené cestě. Přináší ochranu a nese pomoc. I v nejtěžších situacích, neboť je zvěstovatelkou změn.

Změny přicházejí na citové, mentální, duchovní i fyzické úrovni. Vědomé změny přinášejí také bohatství a hojnost. Tarotová karta Vůz je příznivá pro umělce, obchodníky i zamilované. Také prorokuje dobré zdraví a dlouhověkost. Vše, co je pod vlivem této karty, na co se ptáte osvětluje paprsky krásy, pravdy, dobra a ušlechtilosti. Odsouvá z cesty vše, co brání realizaci tužeb. V běžném výkladu ukazuje i na cesty, které mohou měnit život. V období Vodnáře vám přináší nové nápady. Realizací si projdou v období Býka, Rak dovolí odpočinek a Lev se blýskne další tvořivostí.

Když už jste si vytáhli tuto kartu vězte, že tak jako řidič má odpovědnost za to jak a kam řídí svůj vůz, tak i vy nesete zodpovědnost za svůj život a rozhodnutí. Přijetím této zodpovědnosti se vymaňujete z kola strachů z neúspěchů a selhání, smyslu konání a  závislostí všeho druhu. Přichází tak uzdravení a obnova.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

Krásná a chlupatá. Brenna byla posedlá odstraňováním chloupků, dnes se jimi chlubí | Video: Instagram/Brenna Pennly
reklama
reklama
reklama