reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Tento týden žijte pro rodinu

Tento týden určuje dění tarotová karta Císař, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaký pro vás tento týden bude?

Foto: iStock

Štědrému dni a svátkům vánočním kraluje karta Císaře, která je podle známé vědmy a kartářky Helen Stanku velmi silnou kartou. Ctí rodinu a domov, ale zároveň věští úspěchy i v jiných oblastech. Pokud máte nějaké nedodělané plány, je pravděpodobné, že je tento týden dokončíte.

Od 23.12. - 29.12.

Když už jste si přitáhli tuto kartu, vězte, že to není náhoda. Máte na to, abyste se realizovali. Věští úspěch. Jdou k vám přínosné informace. Tarotovou kartu Císař charakterizuje síla a um dotáhnout své plány do konce. Má sílu ustát i působení karty Ďábel. Císař dává sílu a energii. Také ctí rodinu a domov. Je vytrvalý, neústupný, inteligentní, praktický. Někdy má sklon mít té energie příliš a to pak jdou jeho hlasitá slova slyšet daleko. Chce vládnout. 

Poznejte svá práva a svoji moc, myslete však na to, že můžete být v tomto ohledu celiství jenom tehdy, když si budete stejně tak dobře vědomi, že je to i o pečlivém plnění svých povinností. Jenom tak si svá vydobytá postavení či majetek udržíte.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama