reklama

Karta tohoto týdne: Co nás čeká v následujících dnech? Začíná nová životní etapa

Tento týden určuje dění tarotová karta Velká arkána - Blázen, kterou vynesla kartářka Helen Stanku. Jaký pro vás tento týden bude?

Foto: iStock

"Týden před Štědrým dnem opanovala karta Velká arkána - Blázen. Ta je především o změně v citech, o nových cestách či jiném pohledu na život," říká známá vědma a kartářka Helen Stanku.

Karta: Blázen

Toužíte po změně! Odvaha vám není cizí. I vy jste na své pouti evoluce. Spolu se svým nákladem, ať už dobrým, nebo horším, jejž si s sebou nesete na svých bedrech dál, objevujete a odvážně vstříc poznání jdete neohroženě cestou, která je vaším cílem… chaos je vám společníkem. Postupuje v kartě Císař, která vnáší řád. Spojte jej se svojí intuicí a získáte vše, co vám může život nabídnout. Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně důvěřivě a v nůši si nese svá poznání. Dobré i špatné zkušenosti. Jednou šílený svými myšlenkami uzavřenými v hlavě a jindy drásán starostmi a také svými pudy. Nakonec však broušen zkušenostmi a životem jako diamant proniká k poznání, že všechno má svůj smysl.

V mantickém významu je Blázen o posunu. Novém začátku, cestách, nečekaných zprávách, novinkách, změnách v citech, neřádu a také o ideách. Je o mysli v procesu transformace, o změnách postojů, nacházení řešení. O intervenci z vnějšího prostředí, která dobře ovlivní průběh věcí, jež řešíte. Blázen také ohlašuje nový cyklus. Jestli se ptáte na někoho konkrétního a padne vám Blázen, bude to člověk velmi proměnlivých názorů. Bude tvořivý snílek. Nestálý, obdařený slabou vůlí, vymlouvá se, těžko se rozhoduje. Se svými sliby si hlavu neláme. Zato bude mít šílené nápady. V nich bude hnacím motorem jeho instinkt. Také jeho pudy.

V pozitivním významu karta Blázna může znamenat člověka, který nezná hranice, jde hlavou proti zdi a bourá jen pro zábavu zaběhlé zvyklosti. Neuznává racionální či logické argumenty a nachází neotřelé cesty ke svým cílům. Blázen činí svojí přítomností život barevnějším, ale také tím, že neuznává míru, vás dokáže vytočit doběla.

Více o Helen Stanku na www.dobrakartarka.cz

 

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama